MMA PLNajnowszeLew KazimierczukProfesjonalista Daro Lew o walce Sterling vs Yan 2 na UFC 273: To przestroga dla tych wszystkich znawców

Profesjonalista Daro Lew o walce Sterling vs Yan 2 na UFC 273: To przestroga dla tych wszystkich znawców

Profesjonalista w każdym calu: zawodnik MMA i od niedawna youtuber komentujący wydarzenia ze światowego i polskiego MMA – Daro Lew wypowiedział się o ostatniej walce o pas mistrzowski wagi koguciej Sterling vs Yan 2, do której doszło w miniony weekend na UFC 273 w Jacksonville.

Daro Lew o walce Sterling vs Yan 2

Przypominamy, że Aljaman Sterling drugi raz z rzędu wygrał z faworyzowanym Rosjaninem Petrem Yanem i obronił pas mistrzowski wagi koguciej.

Sterling, który w kontrowersyjny sposób wygrał pierwszą walkę z Rosjaninem teraz zamknął usta wszystkim krytykom.

Daro Lew o walce Sterling vs Yan 2 na UFC 273: To przestroga dla tych wszystkich znawców

I fakt ten w swoim najnowszym materiale opublikowanym na youtube wykorzystał Daro Lew, który wziął na tapet tę głośną – nawet w Polsce – walkę.

Oto jego przesłanie:

“Temacik odnośnie ostatniej walki w UFC Sterling konta Petr Yan, czy jak mu tam. Rusol. Wiele osób mówiło: Aaa, walka do jednej walki, Sterling aktor i w ogóle. Dziwi mnie jeden fakt – wypowiadali to ludzie, którzy naprawdę znają się na MMA, którzy pracują w pro, którzy są trenerami i tak dalej. I każdy z nich skazywał Sterlinga na pożarcie, czasami go wyśmiewając za aktorskie, niby aktorskie rzeczy, co mnie kompletnie dziwi. Nie wiem skąd takie podejście. To jest MMA, tu się wszystko może zdarzyć. Zawodnik – jakby nie było mistrz UFC, zdobył pas, walka pokazała dokładnie, że zwyciężył zasłużenie: trzy rundy dla niego. Ten Yan był obijany strasznie z pleców dostawał bomby na łeb. Yan nic nie umiał zrobić, jak to Rusol. Nie wiem czym się kierowali, może innymi walkami, ale kurwa: czemu wy ludzie tak stanowczo przekreślacie, że ten zawodnik już nic nie wygra i koniec. To jest MMA, tu może się wszystko zdarzyć. To przestroga dla tych wszystkich znawców z InTheCage i tak dalej. To tak nieładnie, mówiąc to z punktu widzenia stołkowego, który siedzi przed komputerem i komentuje.”

Cała wypowiedź Daro Lwa do sprawdzenia poniżej:

A Wy zgadzacie się ze zdaniem Daro Lwa w kwestii walki Sterling vs Yan 2?

Zobacz także:

Alan Kwieciński proponuje walkę z dwoma rywalami po kolei na FAME 14! Chce obu Murańskich!

Alan Kwieciński chce wprowadzić zmianę do swojej najbliższej walki! Kickbokser proponuje… walkę z dwoma rywalami po kolei już na gali FAME 14!

Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 70. Dwie legendy KSW skrzyżują rękawice!

Mariusz Pudzianowski (16-7, 1 N/C) poznał rywala na galę KSW 70 w Łodzi. Popularny “Pudzian” zmierzy się z inną legendą KSW.

Pierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Amadeusz Roślik jest już po operacji. Popularny ”Ferrari” na instagramie poinformował jak wygląda obecnie jego stan zdrowia. Przypomnijmy, że od kilkunastu godzin w internecie krążyła wiadomość, że zawodnik FAME MMA został zaatakowany nożem. Roślik potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce i opowiedział co się stało.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis