MMA PLNajnowszeUFCTsarukyan w ostrych słowach o Poirierze! W obronie Amerykanina stanął Mateusz Gamrot: Arman to…

Tsarukyan w ostrych słowach o Poirierze! W obronie Amerykanina stanął Mateusz Gamrot: Arman to…

Arman Tsarukyan, czyli potencjalnie najbliższy pretendent do walki o tytuł mistrzowski wagi lekkiej UFC w ostrych słowach wypowiedział się o Dustinie Poirierze. Amerykanin przegrał w weekend walkę o tytuł w wadze do 70 kilogramów z aktualnie panującym mistrzem Islamem Makhachevem.

Tsarukyan w ostrych słowach o Poirierze

Amerykanin został przez Rosjanina poddany, a zdaniem Tsarukyana “Diament” został psychicznie złamany i nie podołał walce mistrzowskiej w UFC.

W obronie Poiriera stanął jego klubowy kolega, będący w narożniku podczas walki z Makhachevem – Mateusz Gamrot.

Tsarukyan w ostrych słowach o Poirierze! W obronie Amerykanina stanął Mateusz Gamrot: Arman to…

W sieci pojawiła się wypowiedź Tsarukyana, w której mówi on, że po pierwszej rundzie walki Makhacheva z Poirierem, którą jego zdaniem wygrał Rosjanin – “Diament” został złamany psychicznie i pokazał, że jest niegodny walk mistrzowskich.

“Po pierwszej rundzie, kiedy Makhachev ją wygrał, to pomyślałem, że Poirier to kompleta cipa. Zastanawiałem się jak Islam to zrobił, że znalazł siły, by poddać Piriera. Mam przeczycie, że Poirier się po prostu poddał. Został złamany psychicznie. Zostało 2,5 minuty walki, a on oddał kark. Dlaczego to zrobił? Zostało 2,5 minuty najważniejszej walki w życiu i twojej ostatniej walki w życiu. Dlaczego to zrobił?” – powiedział Tsarukyan.

W odpowiedzi na tę wypowiedź, Ormianin otrzymał krótką ripostę od Polaka:

“Arman to dziwka!”

Ostro, ale czasem tak trzeba.

Przypominamy, że Mateusz Gamrot i Arman Tsarukyan zmierzyli się ze sobą w oktagonie UFC. Wówczas w ich walce lepszy okazał się Polak, zgarniając wiktorię decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis