MMA PLNajnowszeWideoDenis szczerze o aferze ze swoją kobietą: Od początku o tym wiedziałem [WIDEO]

Denis szczerze o aferze ze swoją kobietą: Od początku o tym wiedziałem [WIDEO]

Denis Załęcki wyjaśnił aferę dotyczącą jego dziewczyny.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej poprzedzającej galę CLOUT MMA 5 padł temat partnerki Denisa.

Natan Marcoń przywołał nagrania sprzed roku, na których dwie skąpo ubrane dziewczyny w towarzystwie Josefa Bratana prężą się do kamery. Jak się okazało, jedną z kobiet na wspomnianym filmie była aktualna wybranka „Bad Boya”.

W przestrzeni medialnej pojawiło się sporo spekulacji, a wśród nich takie, że można tylko złapać się za głowę. Dlatego postanowiliśmy zapytać u źródła i raz na zawsze rozwiać wszelkie niedomówienia.

Po pierwsze: Denis przyznał, że wiedział o tym nagraniu, natomiast nie widzi w tym nic złego. Po drugie: zdenerwowało go głównie to, że Marcoń zahaczył o temat rodziny, czym – w mniemaniu „Bad Boya” – przekroczył granice. Po trzecie: ma neutralne relacje z Bratanem.

Ta dziewczyna była kiedyś w związku z Bratanem. Wymyślili sobie jakiś sposób na biznes, robili sobie razem transmisje itd. – jak chłopak ze swoją dziewczyną. Na jednym z nagrań była w jakimś tam stroju, gdzie normalnie chodzi się na plaże – wielkie mi halo. Od początku o tym wiedziałem (o tym nagraniu). Po prostu nie spodobało mi się to, że Natan znowu wjeżdża mi na osoby bliskie. Może myślał, że nie wiedziałem o tym nagraniu? Wiedziałem, bo od razu mi powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie ziemi w rozpisce UFC 303. Walka Conora McGregora odwołana?

To zaledwie krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube .

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis