MMA PLAdam KownackiTrener zdradził jakiej kontuzji doznał Adam Kownacki! Polaka czeka dłuższa przerwa!

Trener zdradził jakiej kontuzji doznał Adam Kownacki! Polaka czeka dłuższa przerwa!

Jest zła wiadomość! Adama Kownackiego (20-2, 15 KO) czeka ponownie… dłuższa przerwa. Trener pięściarza pochodzącego z Łomży zdradził do jakiego złamania doszło. Kownacki w sobotę stoczył pierwszą walkę w tym roku.

Kownacki

Kownacki w swoim stylu ruszył i próbował jak najszybciej powalić na deski oponenta. Polak już po pierwszej rundzie walczył nie tylko z rywalem, a dużą opuchlizną oka. Helenius w tym pojedynku udowodnił, że jest jeszcze lepszy. Pięściarz z Finlandii dzielił i rządził w ringu.

Kownacki ze złamaną kością oczodołową!

To jest poważna kontuzja! Adama Kownackiego (20-2, 15 KO) czeka następna dłuższa przerwa. Keitha Connolly trener Kownackiego zdradził jakiej kontuzji doznał jego podopieczny. Kownacki już w pierwszej rundzie miał problemy ze wzrokiem. Jak się okazało pięściarz doznał zmiania kości oczodołowej.

Są też pierwsze słowa Keitha Trimble. Trener zapewnia, że Kownacki nie zrobił nic – co zakładali przed tym ważnym starciem.

Rozmawiam z trenerem Adama, Keithem Trimble. Rozkłada ręce: “Nie robił nic nad czym pracowaliśmy. Atak bez lewego prostego, brak ruchu głową, Nie mam wytłumaczenia dlaczego Adam tak walczył. Naprawdę nie mam”.

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Artur Szpilka komentuje przegraną Kownackiego: Pierwsza runda naprawdę była optymistyczna! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) pojawił się w studiu TVP Sport, gdzie na gorąco skomentował przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Wojownik z Łomży staną przed szansą natychmiastowego rewanżu, lecz musiał ponownie uznać wyższość Roberta Heleniusa (31-3, 19 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis