MMA PLMirosław OknińskiTrener Okniński o dołączeniu Szeligi do klubu: Nikt się nie przeciwstawił!

Trener Okniński o dołączeniu Szeligi do klubu: Nikt się nie przeciwstawił!

Mirosław Okniński oficjalnie został nowym trenerem Piotra Szeligi. ”Szeli” dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów i właśnie ten klub będzie reprezentował w swoim najbliższym pojedynku. Freak fighter z Dębicy już drugiego września wystąpi na FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie stoczy rewanż z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. 

Okniński

Przypomnijmy, że ”Szeli” do wcześniejszych walk przygotowywał się pod okiem Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna. Zawodnik GROMDY postanowił zakończyć współpracę z freak fighterem.

Szeliga w swoim ostatnim pojedynku co ciekawe zmierzył się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego. Mowa o walce z Michałem Pasternakiem. ”Wampir” kompletnie zdemolował Szeligę. Narożnik w pewnym momencie rzucił ręcznik, aby zakończyć ten nierówny pojedynek.

Okniński komentuje!

Mirosław Okniński zapewnia, że Artur Gwóźdź z grupy Artnox i Mateusz Kubiszyn zostawili Piotra Szeligę w ciężkiej sytuacji.

Trener pojawił się na linii wczorajszego programu FAME 19 Specjal, gdzie powiedział, że nikt się nie przeciwstawił, aby ”Szeli” nie trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Oto jak trener skomentował dołączenie Szeligi do teamu:

U mnie jest zamordyzm. Zamknąć mordy i do roboty. Nie ważne czy zawodnik z UFC, czy nie z UFC. Jak komuś się nie podoba to wypie****. Trener rządzi. Nikt się nie przeciwstawił. Nikt. Moje decyzje są absolutne, niepodważalne. Jeżeli ktoś uważa, że trener nie ma racji, to nie może grać w tym zespole.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis