MMA PLNajnowszePolskie MMATransmisja Sierpeckiej Gali Sportów Walki odbędzie się na żywo w serwisie Youtube! Pełna rozpiska gali

Transmisja Sierpeckiej Gali Sportów Walki odbędzie się na żywo w serwisie Youtube! Pełna rozpiska gali

Już 14 marca czekają nas wielkie sportowej emocje w Sierpcu. Przy ul. Płockiej 38 odbędzie się premierowa gala organizacji Sierpecka Gala Sportów Walki. Będziemy świadkami 11 walk (6 w formule MMA oraz 5 w K-1). Transmisja całej gali odbędzie się na kanale youtube/KRYCHATV.

W walce wieczoru zmierzy się dwóch mocno doświadczonych zawodników – Łukasz Bugara i Vladimir Gunzu. W co-main evencie swoją kolejną walką stoczy utalentowany reprezentant Ankos MMA – Hubert Lotta, a jego rywalem będzie dobrze rokujący Kacper Wróbel. Obaj osiągali duże sukcesy w swoich startach amatorskich.

Na trybunach będzie można spotkać wiele gwiazd i osobistości polskiego MMA, organizatorzy poinformowali, że będzie trener Andrzej Kościelski, mistrz KSW Norman Parke, mistrz Babilon MMA Daniel Skibiński, zawodnik ACA Kamil Oniszczuk czy znani youtuberzy jak Krycha czy Ambro. A to na pewno nie koniec atrakcji, które czekają tego wieczoru w Sierpcu.

Pełna rozpiska SGSW:
MMA: Łukasz Bugara vs Vladimir Gunzu
MMA: Hubert Lotta vs Kacper Wróbel
MMA: Krzysztof Osmałek vs Dawid Wylegała
MMA: Dawid Borzęcki vs Wiktor Zalewski
MMA: Jakub Paszotta vs Sebastian Majewski
MMA: Patryk Teleżyński vs Kamil Buczyński
K-1: Sebastian Gałaszewski vs Arman Amiryan
K-1: Dawid Żabierek vs Marek Figura
K-1: Filip Grabowski vs Damian Grzelak
K-1: Patryk Ziółkowski vs Krystian Belka
K-1: Jakub Gutkowski vs Patryk Cedro

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis