MMA PLNajnowszeBoksTragiczna śmierć pięściarza z Francji! 22-latek został zastrzelony

Tragiczna śmierć pięściarza z Francji! 22-latek został zastrzelony

Kolejna przykra informacja – tym razem z Francji. Zaledwie 22-letni Wilfried Florentin zmarł w szpitalu. Pięściarz zmarł w tragicznych okolicznościach, bowiem został dwukrotnie postrzelony w klatkę piersiową.

boks

Francuz na swoim koncie miał już naprawdę sporo sukcesów. Wilfried cztery lata temu wygrał mistrzostwo Europy juniorów w kategorii do 91 kilogramów w Bułgarii, a dokładnie w Sofii. W 2021 roku niestety nie udało mu się zakwalifikować na igrzyska olimpijskie w Tokio.

Pojawiało się dużo głosów, że 22-latek to duża nadzieja i już niebawem może być o nim głośno za sprawą charakteru i umiejętności, które prezentował w ringu.

W przeszłości pojawiła się już kontrowersyjna sytuacja związana z pięściarzem. W poprzednim roku na gali bokserskiej Francuz pokłócił się i uderzył jednego z trenerów. Za te zachowanie Wilfried został zawieszony i musiał zapłacić karę.

Tragiczny finał bójki!

Nie żyje 22-letni Wilfried Florentin. Francuz został zauważony – wielu miało wrażenie, że już niebawem będzie o nim głośno i pojawiły się nadzieje z nim związane.

Jak podaje ”Le Parisien” pięściarz pracował jako ochroniarz w barze na przedmieściach Paryża. 22-latek nad ranem w niedzielę został dwukrotnie postrzelony w klatkę piersiową. Florentin został przewieziony do szpitala, gdzie ostatecznie zmarł.

Zobacz także:

Okniński skomentował ostatnią walkę Michała Oleksiejczuka: Podjął decyzje za które teraz płaci! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju trenerów sportów walki – Mirosław Okniński skomentował ostatnią walkę byłego swojego podopiecznego – Michała Oleksiejczuka, który przegrał na minionej w sobotę gali UFC w Las Vegas.

Tańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Arkadiusz Tańcula już wielokrotnie wspominał, że jego wielkim marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju. Freak fighter w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał nawet potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć w KSW. Co ciekawe Tańcula wspomniał o byłym mistrzu świata w boksie – Krzysztofie ”Diablo” Włodarczyku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis