MMA PLBoksTony Bellew ostro odpowiada na komentarze internautów po gejowskim ślubie brata!

Tony Bellew ostro odpowiada na komentarze internautów po gejowskim ślubie brata!

Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) uznany bokser spowodował, że w internecie zawrzało! Brytyjczyk na instagramie pochwalił się obecnością na gejowskim ślubie swojego brata.

37-latek po ostatniej przegranej postanowił przejść na sportową emeryturę. Brytyjczyk dziesiątego listopada stanął przed szansą zdobycia tytułów w wadze cruiser. Bellew miał świetny początek i wydawało się, że prowadzi na kartach punktowych. Wystarczyła chwila nieuwagi i zmęczenie, aby niesamowity Oleksandr Usyk (17-0, 13 KO) doszedł do celu. Ukrainiec w ósmej rundzie trafił potworną bombą. Rezultat? Ciężki nokaut!

Zawrzało w internecie!

Tony Bellew (30-3-1) w mediach społecznościowych pogratulował i poinformował o gejowskim ślubie swojego brata! Po tej informacji zawrzało w internecie.. Komentarz było mnóstwo. Pojawiły się podzielone opinie/poglądy.

Gratulacje dla mojego młodszego brata Liama ​​z okazji ślubu z jego partnerem Stevem! Życzę wam szczęścia!

Uznany bokser mógł spodziewać się wielu komentarzy, ale chyba sam nie był świadomy, że wywoła takie zamieszanie. Wojownik z Liverpoolu widząc krytyczne komentarze internautów postanowił odpowiedzieć.

Pamiętaj, że nie prosiłem się o śledzenie mojego konta ani o pisanie komentarzy, więc się odpier*ol!

Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) to były Mistrz Świata w kategorii junior ciężkiej. 37-latek w swojej barwnej karierze bił się również w wadze półciężkiej i ciężkiej. Bellew przed wspomnianą walką z Usykiem mógł pochwalić się passą dziesięciu zwycięstw z rzędu.

Brytyjczyk ma również za sobą polski epizod. Mowa o zestawieniu z Mateuszem Masternakiem w 2015 roku. Polak w Londynie sprawił bardzo duże kłopoty dla faworyzowanego Bellew.

Tony Bellew w kategorii ciężkiej zakończył karierę dobrze znanego na całym świecie Davida Haye’a. Bellew dwukrotnie przed czasem pokonał swojego odwiecznego rywala? Dlaczego odwiecznego? Ich przepychanki, zapowiedzi, mocne słowa zostaną na długo zapamiętane przez brytyjskich kibiców i nie tylko.

Zobacz także:

White zapewnia, że coś się dzieje! Będzie powrót McGregora?

Wygląda na to, że sportowa emerytura Conora McGregora nie potrwa długo. Irlandczyk niewykluczone, że już niebawem wróci do klatki amerykańskiego giganta

Askham o Mamedzie! Jaki będzie wynik?

Scott Askham jest pewny swego przed pojedynkiem z Mamedem Khalidovem. Zobaczcie co powiedział Brytyjczyk