MMA PLConor McGregorConor McGregor wróci w 2021 roku? Dana White: Szykujemy coś dla niego

Conor McGregor wróci w 2021 roku? Dana White: Szykujemy coś dla niego

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Czy Conor McGregor wróci do startów w MMA w 2021 roku? Wszystko wskazuje na to, że tak. Choć Irlandczyk korzysta teraz ze sportowej emerytury, to już w przyszłym roku może ją zawiesić.

Taką informację uzyskaliśmy od prezesa UFC, Dany White’a, który potwierdził, że amerykański gigant szykuje dla Irlandczyka “coś specjalnego” na przyszły rok.

Conor McGregor wróci w 2021 roku? Dana White: Szykujemy coś dla niego

Conor McGregor ogłosił przejście na sportową emeryturę w czasie wybuchu pandemii koronawirusa. Nie było to pierwsze tego typu ogłoszenie Irlandczyka w karierze, więc fani puszczają tę deklarację mimo uszu.

Na dodatek, szef UFC Dana White twierdzi, że jego organizacja ma przygotowaną dla McGregora specjalną propozycję, która powinna przekonać go do zawieszenia emerytury:

“Tak naprawdę pracujemy nad czymś specjalnym i zabawnym dla Conora na początek przyszłego roku. Powinien wrócić do startów w 2021 roku. Nie gwarantuję, że wróci, ale rozmawiamy o kilku propozycjach.”

Conor McGregor swoją ostatnią walkę stoczył w styczniu tego roku, kiedy to błyskawicznie znokautował Donalda Cerrone. Po tym starciu Irlandczyk ponownie był brany pod uwagę jako kandydat do walki o tytuły mistrzowskie UFC.

Zobacz także:

To jest wspaniała wiadomość! Będzie udany debiut Gamrota?

Mateusz Gamrot dołączył do największej organizacji na świecie. Polak poznał szczegóły debiutu. Sami zobaczcie.

Rok 2020 daje radę! Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem!

Rok 2020 pod względem zaskoczeń ciągle daje radę! Tym razem mamy informację o tym, że Floyd Mayweather Junior zmierzy się z… youtuberem! Będzie to powrót pięściarza uznawanego za najlepszego w historii do ringu!