MMA PLNajnowszeMateusz KubiszynTomasz Sarara chętny na walkę z Kubiszynem: Te dwa nazwiska wywołałyby u mnie motywację!

Tomasz Sarara chętny na walkę z Kubiszynem: Te dwa nazwiska wywołałyby u mnie motywację!

Tomasz Sarara był jednym z gości w programie ”Fajt Park” na Kanale Sportowym. Nasz czołowy ciężki kick-boxer został zapytany przez jednego z widzów o potencjalny pojedynek z Mateuszem Kubiszynem. Sarara zapewnił, że ”Don Diego” i Arkadiusz Wrzosek to dwie postacie, które wywołałyby u niego motywację, aby zbudować naprawdę mocną formę.

Sarara

Sarara swój najbliższy pojedynek stoczy już w sobotę. Tomasz wystąpi w main evencie Strike King, która odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce. Gala będzie transmitowana w usłudzę PPV. Tomasz skrzyżuje rękawice z zawodnikiem młodego pokolenia – Alin “Bestia” Nechita.

20-latek trenuje w Tornado Fight Gym Iasi. ”Bestia” ma na swoim koncie 8 wygranych walk w tym 4 KO i 0 porażek. Rumun jest także mistrzem Colosseum Tournament. 

Sarara odpowiada!

Pojawił się telefon od słuchacza we wczorajszym programie ”Fajt Park”. Padło pytanie do Tomasza Sarary o potencjalny pojedynek z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Tak jeśli mówimy o jakichkolwiek interesujących mnie pojedynkach to są cały czas te dwa nazwiska. Mówiliśmy o Arku Wrzosku, a finalnie jak najbardziej z Mateuszem takie starcie byłoby ciekawym zestawieniem, więc z mojej strony jak najbardziej jestem na tak. Właściwie w tym wieku mam problem z motywacją, żeby dobrze się przygotować do każdej kolejnej walki, ale uważam, że te dwa nazwiska to wywołałyby u mnie motywację do boju – że byłaby to naprawdę dobra forma.         

Cały program poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis