MMA PLNajnowszeKSWTomasz Romanowski o przygotowaniach do XTB KSW Colosseum 2: Wypadałem bardzo dobrze na tle Tomasza Narkuna

Tomasz Romanowski o przygotowaniach do XTB KSW Colosseum 2: Wypadałem bardzo dobrze na tle Tomasza Narkuna

Tomasz Romanowski to czołowy polski zawodnik wagi średniej. “Tommy” aktualnie idzie jak przecinak w swojej karierze w KSW, gdzie pokonuje prawie każdego kolejnego rywala. Tym samym utorował on sobie drogę do walki o pas mistrzowski wagi średniej i to na gali XTB KSW Colosseum 2. I teraz właśnie wypowiedział się m.in. o przygotowaniach do tej walki.

Tomasz Romanowski o przygotowaniach

Tomasz Romanowski w jednym z najważniejszych pojedynków gali na Stadionie Narodowym zmierzy się z nieprzewidywalnym i niezwykle twardym Pawłem Pawlakiem i prawdę mówiąc trudno w tej walce wskazać jednoznacznego faworyta.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl

Tomasz Romanowski o przygotowaniach do XTB KSW Colosseum 2

“Tommy” w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że jednym z imitacji Pawła Pawlaka podczas przygotowań do KSW na Stadionie Narodowym jest jego klubowy kolega Tomasz Narkun. Co ciekawe, Romanowski ma bardzo dobrze wyglądać na tle byłego mistrza wagi półciężkiej KSW.

“U nas w klubie jest nieprzewidywalnie walczący Tomasz Narkun. Miałem przyjemność z nim sparować i na jego tle wypadałem bardzo dobrze. Jest na pewno troszkę cięższy i silniejszy od Pawła, więc zobaczymy jak to wszystko się ułoży w klatce.”

Romanowski zdążył już przyzwyczaić kibiców do pewności siebie, którą epatuje, co także potwierdził we wspomnianej rozmowie:

“Jaram się, że będę mógł jeszcze bardziej sprawdzić swój charakter, który we mnie drzemie. Czekam na te pięć rund, czekam na krwawą walkę, czekam na mocną bitkę. Jak to mówi Tomasz Adamek: „Jak będę szybki, pokonam wszystkich”.”

Sprawdźcie co nas czeka już 3 czerwca na XTB KSW Colosseum 2:

https://www.youtube.com/watch?v=NzdBMcpOhB4

Zobacz także:

Mateusz Gamrot chce się zmierzyć z… Fizievem: Ja chcę tylko mocnych walk! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (22-2) na instagramowym livie zdradził kiedy, gdzie i z kim chciałby stoczyć swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że takie starcie wydaje się bardzo prawdopodobne. Niewątpliwie byłby to kolejny duży pojedynek naszego reprezentanta.

Izu Ugonoh mocno o Denisie Załęckim: Ja nie lubię tego gościa! Nie podoba mi się… Co wy na to?

Jak widać na tej linii sympatii nie będzie. Izu Ugonoh w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o Denisa Załęckiego. Uznany pięściarz zapewnił, że nie lubi ”Bad Boya” i ponadto skomentował jego zachowanie względem doświadczonego Daniela Omielańczuka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis