MMA PLNajnowszeFreak FightTomasz Chic trafił do szpitala! Problemy zdrowotne freak fightera

Tomasz Chic trafił do szpitala! Problemy zdrowotne freak fightera

Niepokojące informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Partnerka Tomasza Chica poinformowała, że freak fighter trafił do szpitala.

Chic

Tomasz ma za sobą dwa pojedynki stoczone w organizacji MMA VIP. Jeszcze nie tak dawno mówiło się o potencjalnej walce Chica w High League. O wszystkim powiedział w rozmowie z Moniką Laskowską.

Nie wiem czy wiesz. Miałem pęknięty obojczyk, do tej pory jest pęknięty. Nie zrośnie mi się nigdy, z tego co powiedział lekarz, to nie widział jeszcze takiego pęknięcia. Złamana noga – w sensie w stawie skokowym pękły mi dwie kości i w nadgarstku dwie, więc kiszka. W sumie mógłby wziąć tego Bombę, bo z nim miałem kontrakt podpisany na High League na wrzesień, ale zrezygnowałem. Kwota też mi się nie zgadzała. Nie będę dużo pieprzyć, kwota była marna. No panowie (śmiech). Także nie zgodziłem się. Nie chodzi nawet o względy zdrowotne, bo brałbym go teraz. Tak naprawdę na ”Żuroma” poszedłem z baletu – około tygodnia trwał balet, gdzie on miał pół roku przygotowań. Zrobiłem go szybko. I co? To tyle, nie za te pieniążki

Niepokojące informacje!

Tomasz Chic trafił do szpitala o czym poinformowała w mediach społecznościowych jego partnerka.

Muszę podzielić się z wami przykrą informacją. Tomek trafił do szpitala z niewydolnością krążenia. Mimo wszystko was pozdrawia

Do pierwszej walki Chica doszło na MMA VIP 2, gdzie musiał uznać wyższość Krystiana Pudzianowskiego. Tomasz ostatni pojedynek stoczył w marcu poprzedniego roku, gdy znokautował Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego.

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis