MMA PLNajnowszeBoksTomasz Babiloński o najbliższym rywalu Tomasza Adamka: Teraz kibiców już tak łatwo nie da się oszukać

Tomasz Babiloński o najbliższym rywalu Tomasza Adamka: Teraz kibiców już tak łatwo nie da się oszukać

Promotor bokserski Tomasz Babiloński w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o najbliższym rywalu Tomasza Adamka, który bodajże szykuje się do pożegnalnej walki.

Tomasz Babiloński o najbliższym rywalu Tomasza Adamka

“Góral” to wg wielu fanów najlepszy pięściarz w historii polskiego boksu. Dlatego ukłonem w jego stronę ma być zorganizowanie mu walki pożegnalnej. Ostatni raz w swojej sportowej karierze, Adamek na wyjść do ringu w maju tego roku.

Pytanie pozostaje jedno – kto może być rywalem “Górala”?

Tomasz Babiloński o najbliższym rywalu Tomasza Adamka: Teraz kibiców już tak łatwo nie da się oszukać

Swój pomysł na ten pojedynek przedstawił Tomasz Babiloński. Promotor nie ukrywa, że chciałby zestawić 46-latka z Mariuszem Wachem:

“Ja bardzo chcę walki polsko-polskiej, z kolei Tomek niekoniecznie. Myślałem nad Mariuszem Wachem, to byłaby fajna walka, idealna na pożegnanie. Na pewno nie chciałbym żadnego buma np. z Meksyku, bo teraz kibiców już tak łatwo nie da się oszukać, wszyscy są biegli w internecie, od razu sprawdzą ile rywal wygrał walk, z kim walczył itd. Jak chcemy zapełnić w miarę dużą halę, to nazwisko przeciwnika też musi być dobrze kojarzone. Starcie Pudziana z Mamedem pokazało, że fani przychodzą na konkretne nazwiska. Jak będzie to Wach, to hala na 8 tysięcy będzie zapełniona, jak jakiś no name, to już niekoniecznie. Ludzie chcą emocji, trzeba im je dać.”

Cała rozmowa Super Expressu z Tomaszem Babilońskim do sprawdzenia TUTAJ -> Mariusz Wach rywalem Tomasza Adamka w pożegnalnej walce?! Babiloński: Nie chcę buma, teraz kibiców już tak łatwo oszukać się nie da

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis