MMA PLHighleagueJosef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się…

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się…

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Bratan

Josef nie zawalczy? Pojawił się problem z jego przeciwnikiem, który ostatecznie postanowił nie przyjmować tego starcia.

Simao ostatni pojedynek odnotował na High League 4 w Gliwicach, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Krystianem ”Maciasem” Maciaszczykiem. Walka odbyła się w formule K-1. Josef już po 47-sekundach straszliwym podbródkiem znokautował rywala.

Wspomniana akcja poniżej:

Bratan: Chyba zdał sobie sprawę…

Josef Simao w rozmowie z ”Winim” zdradził, że jego kolejna walka miała się odbyć na gali High League 6.

Miałem mieć osiemnastego marca walkę, ale mój rywal się ku*** nie wiem wystraszył się, nawet na pewno, bo mnie słuchy dochodziły. Chociaż spotkałem go na KSW jak się bił Pudzianowski z Mamedem i stał tam z chłopakami i mówił ”że walczymy, walczymy”. Ja to wiedziałem, że walczę. Ja już sobie gablotkę zamówiłem na pas, bo to miała być walka o pas, ale tu się wykruszył. Chyba zdał sobie sprawę, że nie jest jeszcze gotowy – pomimo tego, że tak naprawdę ja w c*** walę, że trenuje. Ja w ogóle nie ćwiczę, jestem prawdziwym freakiem.        

Wspomniana wypowiedź i cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Piotr Strus chętny na walkę z Janikowskim: Wiemy jakie mamy dobre i kiepskie strony! Widzieliście?

Piotr Strus był jednym z gości wczorajszego programu ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. 34-latek wyznał, że jest chętny na pojedynek z Damianem Janikowski w KSW. Tym samym Strus wróciłby po latach do największej organizacji w naszym kraju. 

Mariusz Grabowski o sytuacji z Glebą: Wziąłem, oddałem mu serce, on mnie ugryzł! Co wy na to?

Patryk Tołkaczewski zawalczy w freakowej organizacji? Mariusz Grabowski właściciel organizacji zabrał głos w sprawie ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis