MMA PLNajnowszeTomasz AdamekTomasz Adamek zgadza się na walkę z Najmanem! ”Góral” ma jeden ważny warunek!

Tomasz Adamek zgadza się na walkę z Najmanem! ”Góral” ma jeden ważny warunek!

To się dzieje naprawdę… Tomasz Adamek legendarny polski pięściarz na kanale ” To jest boks” przyjął wyzwanie Marcina Najmana. ”Góral” jest otwarty na starcie z Marcinem Najmanem w mieszanych sztukach walki, ale ma jeden ważny warunek.

Adamek

Przypomnijmy, że ”El Testosteron” w przeszłości już wielokrotnie nawoływał do potencjalnego starcia z uznanym pięściarzem. Najman ma za sobą udany debiut w organizacji High League. Częstochowianin zrewanżował się Pawłowi Jóźwiakowi. Pojedynek potrwał cały dystans – czym zaskoczyli widzów/fanów. Najman po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

”El Testosteron” najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego czerwca na gali High League 7 w Krakowie. Najman wystartuje w grand prix. Już w tym momencie poznaliśmy paru uczestników – Jacek ”Muran” Murański,  Jakub ”Japczan” Piotrowicz, Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak oraz Mariusz ”Super Mario” Sobczak.

Adamek komentuje!

Tomasz Adamek na kanale ”To jest boks” przyjął wyzwanie Marcina Najmana. ”Góral” zgadza się na walkę w MMA pod warunkiem, że żaden z zawodników nie zarobi z tego ani grosza – gaża zostanie przekazana na cele charytatywne. To nie koniec, bowiem Adamek zapewnia, żeby na koszulkach/spodenkach nie było możliwości umieszczania reklam sponsorów.

Coś tam krzyczy. Ja się z tego śmieje. Jeżeli bardzo będzie tego chciał, na pewno sponsorzy się znajdą. Ja dam taką propozycję, że nasze gaże przeznaczymy na cele charytatywne na dzieci chore czy biedne. Nie mając sponsorów na spodenkach, będzie można napisać tylko Adamek (…) Dlaczego nie? Podejrzewam, będzie gaża duża dla mnie. Miałem propozycje wcześniej z MMA. Ja jestem otwarty, tylko wszystkie pieniądze dajemy na cele charytatywne. Przecież tutaj nie ma się co oszukiwać. On z tego żyje. Lepiej te pieniądze dać na potrzeby młodych. Jest potrzeba wielka, jest tyle dzieci chorych. Ja nie zbiednieje.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis