MMA PLNajnowszeBoksTomasz Adamek zabiera głos! Wiemy kiedy ”Góral” stoczy pożegnalną walkę w boksie!

Tomasz Adamek zabiera głos! Wiemy kiedy ”Góral” stoczy pożegnalną walkę w boksie!

Nie będzie parę walk, a jedna pożegnalna! Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) w rozmowie z kanałem Infosport-Forbet poinformował, kiedy stoczy swój ostatni pojedynek w boksie. Walka odbędzie się w województwie śląskim, a event będzie transmitowany w telewizji Polsat.

Adamek

46-latek ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku w Chicago. Pięściarz pochodzący z Żywca nie będzie dobrze wspominał tego starcia. Adamek już w drugiej rundzie musiał uznać wyższość niepokonanego Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

”Góral” to przede wszystkim wielka postać nie tylko w polskim, ale światowym boksie. Polak w przeszłości dzierżył pasy takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 45-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw. 

Adamek zabiera głos!

Tomasz Adamek w rozmowie z Infosport-Forbet zdradził szczegóły odnośnie swojego pożegnalnego pojedynku w boksie. 

Jest coś w planie, ale oczywiście prezes Solorz musi wszystko zatwierdzić. To będzie moje ostatnie wejście do ringu jako pięściarza. To będzie gala w województwie śląskim. Nie będzie to walka z rywalem z czołowej dwudziestki, ale chcę pokazać, że w moim wieku potrafię się jeszcze bić. A po wszystkim wezmę mikrofon do ręki i podziękuję za wszystkie lata kibicom

Zobacz także:

Trener Raubo mocno o zachowaniu Ferrariego: Dla mnie to jest chore! Ta osoba nie powinna… Co wy na to?

Zbigniew Raubo uznany i szanowany trener w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o ostatnie zachowanie Amadeusza Roślika. Raubo nie miał wątpliwości od razu mocno zareagował! Nie ma co się dziwić, bowiem ostatnie wypowiedzi ”Ferrariego” mogły zaszokować oraz zdenerwować środowisko sportowe.

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie! Ma na oku rywala: Mogę z nim wygrać na miękko! Dobry pomysł?

Mateusz Rębecki nie zamierza siedzieć bezczynnie. Zaledwie kilka dni po premierowym zwycięstwie w oktagonie UFC deklaruje, że chce wystąpić na gali UFC w Londynie i ma na oku już konkretnego rywala!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis