MMA PLBoksTomasz Adamek wyzwany na pojedynek! ”Góral” zdecyduje się na gołe pięści?

Tomasz Adamek wyzwany na pojedynek! ”Góral” zdecyduje się na gołe pięści?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) miał stoczyć pożegnalny pojedynek, ale na tym się nie skończy. ”Góral” zapowiedział bowiem trzy walki w boksie, a teraz wyzwanie w jego stronę rzucił były rywal. 44-latek zdecyduje się na gołe pięści?

Adamek

Wojownik pochodzący z Żywca ostatni pojedynek stoczył w październiku 2018 roku. Dla Adamka po trzech zwycięstwach z rzędu była to następna szansa, która mogłaby spowodować, że o ”Góralu” znów będzie głośno! Polak nie będzie jednak dobrze wspominał walki w Chicago.

Adamek już w drugiej odsłonie został znokautowany z rąk niepokonanego Jarella Millera (23-0-1, 20 KO). Od początku kluczowe były gabaryty. Podczas pojedynku mogliśmy mieć wrażenie, że Amerykanin walczy z zawodnikiem z niższej kategorii wagowej. Nic w tym dziwnego, bo Miller był cięższy od Adamka o ponad 40-kilogramów.

Tomasz Adamek w walce na gołe pięści?

Bobby Gunn to zawodnik doświadczony jeśli mowa o walkach na gołe pięści. Kanadyjczyk ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości stoczy rewanżowy pojedynek z Tomaszem Adamkiem (53-6, 31 KO).

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY zdradził, że prowadzą negocjacje z wspomnianym Gunnem.

On powiedział, że Adamek jest jego przyjacielem, że kocha Polaków i na pewno walka z Tomaszem Adamkiem zrobiłaby wielkie show w GROMDZIE (…) Nie ukrywamy, że prowadziliśmy rozmowy na tę galę z Bobby Gunnem. Nie spotkaliśmy się finansowo, bo już do tego momentu doszliśmy. Myślę, że jak Bobby Gunn troszkę zejdzie, ewentualnie my się dogadamy w Ameryce, to być może będzie twarzą tamtej gali i na niej wystąpi.

Do ich pierwszego starcia doszło w 2009 roku w New Jersey. Adamek wygrał przed czasem. Bobby Gunn nie został dopuszczony do kontynuowania pojedynku przed piątą rundą.

Zobacz także:

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.

MMA VIP: Klimatyczna zapowiedź konferencji gali Najmana. “Jeśli nie macie siana, to…” Widzieliście?

Druga gala organizacji MMA VIP zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zawodnicy spotkają się w klatce, odbędzie się konferencja, którą główny organizator, Marcin Najman, bardzo aktywnie promuje w internecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis