MMA PLMarcin NajmanMMA VIP: Klimatyczna zapowiedź konferencji gali Najmana. “Jeśli nie macie siana, to…”

MMA VIP: Klimatyczna zapowiedź konferencji gali Najmana. “Jeśli nie macie siana, to…”

Druga gala organizacji MMA VIP zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zawodnicy spotkają się w klatce, odbędzie się konferencja, którą główny organizator, Marcin Najman, bardzo aktywnie promuje w internecie.

Konferencja MMA VIP 2

Na YouTube-owym kanale organizacji pojawiła się dzisiaj zapowiedź konferencji przed galą. W krótkim trailerze przedstawione są gwiazdy, jakie będziemy mogli oglądać na MMA VIP 2.

Prawdziwi rewolwerowcy się nie spóźniają. Już 7 maja, w piątek o 18.30 konferencja prasowa zapowiadająca galę MMA VIP 2. My tam będziemy!

PPV na konferencję

To zdecydowanie coś nowego dla fanów sportów walki. Marcin Najman zadecydował, że konferencją przed MMA VIP 2 będzie transmitowana w systemie PPV. Były zawodnik Fame MMA tłumaczył tą zaskakującą decyzję koniecznością pokrycia kosztów organizacji gali, które ze względu na zakontraktowanych zawodników są wysokie. Informacja o płatnej konferencji spotkała się z niezadowoleniem dużej grupy fanów, którzy sugerowali, że ta decyzja może dodatkowo wpłynąć na mniejsze zainteresowanie samą galą. Marcin Najman pozostał jednak nieugięty, gdyż jest zdania, że postaci, które spotkają się na konferencji przyciągną fanów przed ekrany komputerów.

Do kwestii PPV za konferencję odniósł się Mateusz Kisiel, który będzie jednym z zawodników galil

Kupujcie PPV. Jeśli nie macie siana to zabierzcie staremu z portfela, bo warto.

Do oglądanie zachęcił także Krystian Pudzianowski, który będzie jednym z najgłośniejszych nazwisk na nadchodzącej gali.

Musicie to zobaczyć, w końcu zobaczymy pierwsze face to face z moim przeciwnikiem.

Planujecie oglądać konferencję przed MMA VIP 2? To już w piątek, więc nie zwlekajcie z kupnem do ostatniej chwili!

MMA VIP 2 – PPV

Zobacz także:

Norman Parke odpowiada na propozycję Mańkowskiego: Łatwe pieniądze!

Borys Mańkowski (22-8-1) zaskoczył swoją propozycją! Były mistrz KSW w wadze półśredniej zaproponował, aby w niedalekiej przyszłości doszło do jego rewanżu z Normanem Parke (28-7-1) w formule…bokserskiej!

Roberto Soldić trenuje z medalistą olimpijskim w boksie! [WIDEO]

Roberto Soldić (18-3) postanowił podszkolić swoje umiejętności bokserskie. Mistrz KSW obecnie trenuje na sali z utytułowanym Filipem Hrgoviciem (12-0, 10 KO).

Łukasz Jurkowski pewny siebie: Ja to wygram przed czasem, w pierwszej rundzie! 

Łukasz Jurkowski (17-11) jest pewny swego i nie zamierza zakładać innego scenariusza. ”Juras” gwarantuje, że wygra walkę z Mariuszem Pudzianowskim (14-7) przed czasem, a nawet zrobi to w pierwszej rundzie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis