MMA PLNajnowszeKSWTomasz Adamek wrócił do walki z Mamedem na KSW Epic: Łatwe pieniądze…

Tomasz Adamek wrócił do walki z Mamedem na KSW Epic: Łatwe pieniądze…

Tomasz Adamek w najnowszej rozmowie z Andrzejem Kostyrą z portalu Super Express wrócił do ostatniej walki z Mamedem Khalidovem, do której doszło na głośnej gali KSW Epic. “Góral” zażartował, że starcie z legendą KSW to były “łatwe pieniądze”.

Adamek wrócił do walki z Mamedem

Gala KSW Epic odbyła się w lutym tego roku. Niestety, kibice oglądający walkę wieczoru tego wydarzenia, czyli wspomniane starcie Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem w boksie mogli poczuć się zawiedzeni, bowiem Khalidov doznał poważnej kontuzji ręki i nie był w stanie kontynuować walki po trzeciej rundzie, poddając starcie.

Tomasz Adamek wrócił do walki z Mamedem na KSW Epic: Łatwe pieniądze…

Teraz Tomasz Adamek wrócił do tego starcia i nazwał je nawet “łatwymi pieniędzmi”:

“Łatwe pieniądze, bo nie było wielkiej roboty. Jak są propozycje i człowiek jest zdrowy, bo ja zawsze powtarzam, że najważniejsze jest zdrowie, bo jak jestem zdrowy to mogę walczyć. Przy tym oczywiście jest zarobek, bo to jest moja praca. Po drugie człowiek młodnieje trenując rano, popołudniu, biega do tego i czuję się jakbym miał 20 lat. Sport robi z człowieka młodszego i chce się żyć.”

Co ciekawe, “Góral” zdradził także, iż Mamed Khalidov zadzwonił do niego z propozycją szybkiego rewanżu. Adamek ma jednak inne plany na najbliższy czas:

“Dzwonił do mnie parę dni temu Mamed. Mówi: Tomasz, zróbmy to jeszcze raz! Ja mówię mu: wszystko fajnie, ale jest kolejka, bo ja mam teraz dwie walki na FAME stoczyć. W maju jest pierwsza, bodajże 18 maja. I tutaj kolejka. Musisz być w oczekujących.”

Cała rozmowa redaktora Kostyry z Tomaszem Adamkiem do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis