MMA PLNajnowszeKSW“Nie chciałem tej walki” – Piotr Kuberski z wielkim uznaniem o Michale Materli przed XTB KSW 92 [WIDEO]

“Nie chciałem tej walki” – Piotr Kuberski z wielkim uznaniem o Michale Materli przed XTB KSW 92 [WIDEO]

Piotr Kuberski z wielkim uznaniem wypowiada się o Michale Materli, z którym zmierzy się już w najbliższą sobotę na gali XTB KSW 92 w Arenie Gorzów. “Qbear” przyznał nawet, że z szacunku do “Cipka” nie chciał w ogóle wchodzić z nim do klatki.

Kuberski z wielkim uznaniem o Michale Materli

Gala XTB KSW 92 odbędzie się już w sobotę 16 marca w Arenie Gorzów. Walką wieczoru tej imprezy będzie starcie o pas mistrzowski wagi koguciej Jakub Wikłacz vs Zoriko Jojua.

Ostatnie bilety dostępne na eBilet.pl

“Nie chciałem tej walki” – Piotr Kuberski z wielkim uznaniem o Michale Materli przed XTB KSW 92

Wczoraj w sieci premierę miała oficjalna zapowiedź starcia Kuberski vs Materla. Pojedynek w czołówce wagi średniej Federacji KSW może wyłonić faworyta do miana pretendenta do walki o pas w kolejnym starciu.

Kuberski we wspomnianej zapowiedzi z wielkim uznaniem wypowiada się o Materli:

“To osoba, której można powiedzieć, że bardzo dużo zawdzięczam, bo dzięki niemu KSW jest, jakie jest. Jest jednym z czterech filarów, które moim zdaniem budowali tę markę. Zajebisty facet i zajebisty człowiek. Jest bijącym sercem. I dopóki to serce bije, to jest cały czas w grze. Jest legendą, jest wyjątkową personą. Nie chciałem tej walki. Właśnie ze względu na szacunek i tego wszystkiego, co Michał zrobił. Wiem też, jaką siłą dysponuje. Po części też się trochę jej boję. Staram to sobie ułożyć w głowie tak, że to jest po prostu nasza praca. Jeżeli chcemy ją wykonywać dobrze, to musisz się mierzyć z legendarnymi zawodnikami. Jeśli chcesz zostać legendą, to legendę musisz pokonać.” – mówi “Qbear”.

Cała zapowiedź walki poniżej:

A Wy na kogo stawiacie w tym pojedynku?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis