MMA PLBoksTo nie był udany występ! Mark Hunt przegrywa na punkty z byłym rugbystą! [WIDEO]

To nie był udany występ! Mark Hunt przegrywa na punkty z byłym rugbystą! [WIDEO]

Mark Hunt (0-2-1) postanowił wrócić do boksu zawodowego! Nowozelandczyk nie będzie dobrze wspominał środowej walki z Paulem Gallenem (10-0-1, 5 KO). Były zawodnik UFC przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Gorąco było już na ważeniu. ”Super Samoan” stracił panowanie nad sobą, gdy doszło do face to face. Hunt uderzył swojego rywala.. Sami zobaczcie.

Mark Hunt przegrywa na punkty!

Mark Hunt swoje najlepsze lata ma za sobą. Dobitnie potwierdziła to walka, do której doszło w środę w Australii. Weteran UFC powrócił do zawodowego boksu. 46-latek po sześciu rundach musiał uznać wyższość Paula Gallena (10-0-1, 5 KO). Co ciekawe Gallen ma już na oku walkę z również znanym rugbystą Sonnym Billem Williamsem (7-0, 3 KO).

Skróty z tego pojedynku zobaczycie tutaj:

Paul Gallen jest to był reprezentant drużyny stanu pochodzenia Nowej Południowej Walii. 39-latek przygodę z boksem rozpoczął w 2014 roku. Od tego czasu odnotował dziesięć zwycięstw, w tym pięć zakończył przed czasem. Gallen w poprzednim roku wrócił po dłuższej przerwie. Paul zdobył dwa ważne zwycięstwa przed własną publicznością.

W walce wieczoru w kategorii super półśredniej swoje ważne zwycięstwo odnotował niepokonany Tim Tszyu (17-0, 13 KO). 26-latek już w pierwszej odsłonie porozbijał Bowyna Morgana (21-2, 11 KO).

Zobacz także:

Debiut Romero w Bellatorze. Będzie hitowe starcie dwóch nowych nabytków?

Cały świat czeka na debiut Yoela Romero w Bellatorze. Kubańczyk to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w dywizji średniej, który swoją karierę zamierza kontynuować w wyższej dywizji wagowej.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-20.12.2020]

Bieżący rok zbliża się już do końca. W najbliższy weekend odbędą się m.in. ostatnie tegoroczne gale KSW i UFC.