MMA PLNajnowszeFAME MMATo nie był Prima Aprilis. Ferrari stoczy dwie walki na FAME MMA 18!

To nie był Prima Aprilis. Ferrari stoczy dwie walki na FAME MMA 18!

To nie był Prima Aprilis. Amadeusz “Ferrari” Roślik rzeczywiście stoczy dwie walki na gali FAME MMA 18 w Łodzi.

Ferrari dwie walki FAME MMA 18
Foto: FAME MMA

W dniu wczorajszym pojawiła się informacji, iż “Ferrari” na gali FAME MMA zawalczy dwukrotnie. Wiarygodność tej informacji poddawana była w wątpliwość ze względu na datę jej ogłoszenia. Wczoraj mieliśmy bowiem 1 kwietnia, czyli tzw. Prima Aprilis. Czy był to więc żart? Otóż nie!

Dziś organizacja FAME MMA potwierdziła, że double main event staje się faktem. Informację przekazał nam Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.

„To będzie main event, którego wszyscy potrzebowaliśmy i na który zasługujemy. Tak, oficjalnie potwierdzam, że wczorajsze ogłoszenie pomimo specyficznej daty jest zupełnie na serio. Dla wszystkich, którzy wczoraj komentowali, że „byłoby wspaniale, ale to nie może być prawda” mam dobra wiadomość. To jest prawda. To dla Was. Wiemy ile emocji wzbudziła taka formuła kiedy Arek Tańcula zawalczył na jednej gali z dwoma zawodnikami. Od tego czasu nasi fani wyraźnie sygnalizowali, że chcieliby to zobaczyć ponownie. Przygotowaliśmy naprawdę ciekawą kartę walk. Wszystkie niespodzianki zostaną ogłoszone już 12 kwietnia w trakcie pierwszej konferencji przed FAME 18. Zapraszam, bądźcie z nami. Będzie się działo”

Pierwszym rywalem Amadeusza będzie Kacper “Crusher” Błoński. Drugim natomiast Marcin Dubiel.

Wczoraj wielu zaprzeczało, a tylko nieliczni wierzyli…„Wiara panowie, wiara to jest najtwardszy $%#£¥ w grze”😎ROBIMY…

Posted by FAME MMA on Sunday, April 2, 2023

Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej doświadczonych freak fighterów w Polsce. Stoczył już aż jedenaście pojedynków, z czego znakomitą większość (wszystkie poza jedną walką w High League – przyp. red.) dla organizacji FAME. Po raz ostatni pojawił się w klatce na początku lutego bieżącego roku, gdy przegrał przed czasem z zawodowym bokserem Kamilem Łaszczykiem na gali FAME MMA 17.

Doświadczenie mają również obaj rywale “Ferrariego”. Co ciekawe dwukrotnie walczyli przeciwko sobie. Pierwszą walkę wygrał Błoński zaś drugą w sierpniu ubiegłego roku Dubiel. Dla Kacpra Błońskiego była to pierwsza porażka a zarazem ostatnia jak do tej pory walka. Dubiel z kolei zawalczył potem jeszcze dwukrotnie, po raz ostatni zaledwie dwa tygodnie temu. W walce wieczoru gali High League 6 już w pierwszej rundzie poddał Jarosława Jarząbkowskiego – żywą legendę polskiego e-sportu, znanego pod pseudonimem “pashaBiceps”.

Gala FAME MMA 18 odbędzie się w sobotę 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Początek wydarzenia o godz. 19:30.

Zobacz także:

PFL 1 2023: Krzysztof Jotko przegrał w debiucie. Niejednogłośna decyzja sędziów [WIDEO]

Nieudany debiut Polaka w nowej organizacji. Krzysztof Jotko (24-7) przegrał z Willem Fleurym (12-3) niejednogłośną decyzją podczas gali PFL 1 2023 w Las Vegas.

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis