MMA PLBoksTo lepc dla świata sportu! Były mistrz UFC wytatuował sobie wyznanie, że kocha youtubera!

To lepc dla świata sportu! Były mistrz UFC wytatuował sobie wyznanie, że kocha youtubera!

No i stało się! Wiemy już do czego zdolny jest były mistrz UFC Tyron Woodley, by tylko zdobyć rewanżową walkę z Jakiem Paulem! Amerykanin wytatuował sobie wyznanie, że kocha youtubera!

mistrz UFC wytatuował sobie

Wszystko to jest pokłosiem jego porażki decyzją sędziów z Jakie Paulem w walce bokserskiej, która odbyła się 29 sierpnia w Cleveland.

Przypominamy, że walkę między byłym mistrzem UFC a amerykańskim youtuberem wygrał ten drugi, co mocno rozwścieczyło przedstawiciela sportu z krwi i kości.

To lepc dla świata sportu! Były mistrz UFC wytatuował sobie wyznanie, że kocha youtubera!

Woodley zaraz po werdykcie prosił, a wręcz błagał Jake’a Paula o rewanż. Ten zgodził się na niego, tylko pod jednym warunkiem – takim, że Tyron Woodley wytatuuje sobie w widocznym miejscu napis: Kocham Jake’a Paula.

“T-Wood” życzenie spełnił i dla zwady wytatuował go sobie na środkowym palcu, by światu sportu niby przekazać, gdzie tak naprawdę ma swojego rywala znanego z youtube’a.

Nie mniej, spełnienie życzenia youtubera przez byłego mistrza UFC to lepc dla świata sportu. Choć Woodley wydaje się, że osiągnął swój cel, bowiem teraz czeka go rewanż z Jakiem Paulem i kolejna sowita wypłata za walkę.

Zobacz także:

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Podczas trwającej II konferencji prasowej przed FAME MMA 11 poznaliśmy najnowszy nabytek organizacji ze świata rapu. Jest nim Mariusz Golling, znany w środowisku jako Sarius.

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.

UFC on ESPN+ 51 z udziałem Krzysztofa Jotki – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Najbliższy weekend przyniesie kolejną galę UFC. Do oktagonu powróci też jeden z Polaków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis