MMA PLAdam KownackiTo już dziś Adam Kownacki stoczy kolejny pojedynek! Wiemy o której godzinie Polak wejdzie do ringu!

To już dziś Adam Kownacki stoczy kolejny pojedynek! Wiemy o której godzinie Polak wejdzie do ringu!

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) z soboty na niedzielę stoczy bardzo ważny pojedynek. ”Babyface” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch bolesnych przegranych przed czasem. Polak w Brooklynie zmierzy się z Ali Erenem Demirezem (16-0, 12 KO). Wiemy o której godzinie Kownacki ma zameldować się w ringu!

Kownacki

Polak w poprzednim roku stoczył zaledwie jeden pojedynek. Był to natychmiastowy rewanż z Robertem Heleniusem. Reprezentant Finlandii ponownie w ringu rządził i dzielił. Kownacki już po pierwszej rundzie zmagał się z dużą opuchlizną oka.

Wspomniany pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

To będzie bardzo ważna walka!

Z soboty na niedzielę odbędzie się pojedynek Adama Kownackiego (20-2, 15 KO) z Ali Erenem Demirezem (16-0, 12 KO). Starcie będzie transmitowane na kanale Polsat Sport. Walki naszego reprezentanta można spodziewać się nie wcześniej jak o 03:30.

Ostatnie face to face możecie zobaczyć poniżej:

Oto co powiedział Kownacki przed nadchodzącym starciem:

To moje życie i moje wybory. Czuję się bardzo dobrze, a przecież ludzie też radzili Chrisowi Arreoli i Dereckowi Chisorze, by ci zakończyli karierę. I co? Oni wrócili dobrymi walkami. Wielu ludzi, którzy mówią te wszystkie rzeczy, w życiu nie było nawet w ringu. My, wojownicy, chcemy pokazać w ringu wszystko co mamy najlepsze. A ja tym występem chcę pokazać, że w dwóch ostatnich walkach moja głowa była w innym miejscu i nie byłem należycie skoncentrowany na boksie. Chcę efektownie wygrać, bo taka wygrana przywróci mnie do czołówki, wszak przed porażkami z Robertem Heleniusem byłem notowany w czołowej dziesiątce na świecie. Teraz mam udowodnić, że wciąż należę do tej czołówki, choć wiem, że spotkam się z olimpijczykiem i twardym facetem

Zobacz także:

UFC 277 – wyniki na żywo! Będziecie oglądać?

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 277, która dziś w nocy odbędzie się Dallas w Teksasie.

Powstaje nowa freakowa organizacja! Popularna aktorka Aleksandra Szwed głosem federacji! Co wy na to?

To nie koniec nowych freakowych organizacji! W ostatnim czasie nie brakuje nowych pomysłów/projektów. Na instagramie poznaliśmy szczegóły. Stars Fight MMA – tak się nazywa nowa organizacja. Głosem federacji będzie Aleksandra Szwed (popularna aktorka). Poznaliśmy też innych bohaterów zbliżającego się eventu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis