MMA PLFreak FightPowstaje nowa freakowa organizacja! Popularna aktorka Aleksandra Szwed głosem federacji! 

Powstaje nowa freakowa organizacja! Popularna aktorka Aleksandra Szwed głosem federacji! 

To nie koniec nowych freakowych organizacji! W ostatnim czasie nie brakuje nowych pomysłów/projektów. Na instagramie poznaliśmy szczegóły. Stars Fight MMA – tak się nazywa nowa organizacja. Głosem federacji będzie Aleksandra Szwed (popularna aktorka). Poznaliśmy też innych bohaterów zbliżającego się eventu.

Szwed

Póki co nie wiemy, kiedy odbędzie się pierwsza gala, lecz już w tym momencie organizacja próbuje zaskoczyć widzów ogłaszając postacie, które będą brały udział w całym projekcie.

W ostatnim czasie nie brakuje nowych organizacji. Chociażby jesteśmy po pierwszej gali Pawła ”Trybsona” Trybały. Na Fist Universe kibice freak fightów zobaczyli szalony turniej w ”fistówkach”. Wyniki z pierwszej edycji możecie zobaczyć [TUTAJ]

Nowa freakowa organizacja!

Oficjalnie powstaje kolejna freakowa organizacja. Już niebawem poznamy więcej szczegółów pierwszej edycji Stars Fight MMA. Ogłoszono postacie, które będą brały udział w całym projekcie.

Zaczniemy inaczej, niż ktokolwiek by się spodziewał, ale najwyższa pora zacząć odsłaniać karty Stars Fight ⭐️ Tej Gwiazdy nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Ta przepiękna kobieta, której głos słyszany był w każdym polskim domu przejmie mikrofon Gali Stars Fight na dłużej. Tym samym otwierając z nami nowy rozdział w historii polskiego MMA 🏆 Aleksandra Szwed to aktorka z wieloletnim doświadczeniem, która może być śmiało nazywana jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet polskiej rozrywki. Piosenkarka, prezenterka, modelka, projektantka mody i matka dwójki fantastycznych dzieci. To zdecydowanie również jedna z najsilniejszych kobiet polskiego show-biznesu

Takiego stanowiska nie posiada jeszcze żadna federacja MMA w Polsce. Media piszą o aspekcie sportowym, który wedle naszych planów jest jednym z podstawowych założeń Gali. Na długo przed rozpoczęciem projektu postanowiliśmy powołać Mentora Sportowego, czyli osobę, która swoim doświadczeniem będzie czuwała nad należytym podejściem naszych zawodników do przygotowań 🏆 Agnieszka Rylik to zdecydowanie jedna z największych kobiecych autorytetów w dziedzinie sportów walki. Najbardziej utytułowana polska pięściarka, mistrzyni świata w boksie zawodowym, posiadaczka dwóch pasów federacji WIBF i WIBO, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu.

Najwyższa pora zacząć odsłaniać karty Stars Fight ⭐️Tej Gwiazdy nie trzeba przedstawiać chyba nikomu kto korzysta z social mediów. Ikona polskiego Tik Toka, która m.in. poprowadzi nasze konto na tej platformie. Jak sama podkreśla – ma misje – polegającą na wsparciu kobiet, którym brakuje samoakceptacji. Klaudia Klimczyk, czyli popularna „Mama na obrotach” to skromna kobieta z małej miejscowości, która promuje samoakceptację. Matka, a zarazem wzór dla wielu kobiet, które borykają się z różnymi problemami. Mistrzyni dobrego żartu, jej poczucie humoru jest w stanie doprowadzić odbiorców do łez. Między innymi za to kochają ją miliony ludzi – jeśli masz gorszy dzień i nagle pojawi Ci się filmik Klaudii to Twój humor ulega natychmiastowej poprawie.

Zobacz także:

Partnerka Bonusa BGC tłumaczy jego zachowanie: Ma problemy psychiczne! Widzieliście?

Partnerka Bonusa BGC napisała na Instagramie, dlaczego Piotr Witczak bezmyślnie wszystkich oskarża za pomocą mediów społecznościowych. Anita Prochowska twierdzi, że jest to następstwo problemów psychicznych “Łazarskiego Gladiatora”.

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość! Dobrze zrobił?

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis