MMA PLArchiwumMateusz Gamrot“To jest oszustwo!” popularny trener grzmi po decyzji UFC o ogłoszeniu walki Makhachev vs Volkanovski 2

“To jest oszustwo!” popularny trener grzmi po decyzji UFC o ogłoszeniu walki Makhachev vs Volkanovski 2

Bardzo mocne słowa wypowiedział popularny w Polsce trener Arbi Shamaev. Szkoleniowiec grzmi po decyzji UFC o ogłoszeniu nowej walki wieczoru gali UFC 294 w Abu Dhabi.

popularny trener grzmi po decyzji UFC o ogłoszeniu walki Makhachev vs Volkanovski 2

Przypominamy, że starciem tym będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej Islam Makhachev vs Alexander Volkanovski 2. Australijczyk wszedł na zastępstwo za kontuzjowanego na ostatniej prostej Charlesa Olivierę, który pierwotnie był oponentem Rosjanina.

Co ciekawe, walki o pas nie otrzymał Mateusz Gamrot, który stanowi tak zwany backup do walki mistrzowskiej na UFC 294.

Gala UFC 294 odbędzie się już 21 października w Abu Dhabi.

“To jest oszustwo!” popularny trener grzmi po decyzji UFC o ogłoszeniu walki Makhachev vs Volkanovski 2

Trener Arbi Shamaev udzielił wywiadu Mariuszowi Olkiewiczowi z portali InTheCage.pl, gdzie podsumował decyzję UFC o odsunięciu Gamrota od walki mistrzowskiej i wskazanie Alexandra Volkanovskiego, jako kolejnego pretendenta.

“To jest normalne oszustwo. To jest wstyd. Powinni wstydzić się.” – zaczął Shamaev.

Redaktor Olkiewicz dodał: Ja nie rozumiem tego. Po co to mówić było. On przecież trzyma wagę. Nie może sobie na wakacje polecieć, nie może zjeść podwójnego burgera, czy tam potrójnego na przykład. Tylko cały czas musi trzymać wagę, tak 73-74, bo potencjalnie walka za dwa tygodnie. Półtora tygodnia.

“Wstyd. To jest głupota w ogóle. Zobacz jak idzie Gamer i jakich zawodników pokonał. Oczywiście była wcześniej porażka z Dariushem. Z Dariushem, który powinien z Islamem walczyć. Gamrot to jest jedyna walka, która miała sens, którą możnaby było dać po tej walce, bo Dustin Poirier i Gaethje odeszli. Został Gamer. Gamer powinien dostać tę walkę. To jest wstyd.”

A Wy jak oceniacie decyzję UFC w sprawie zastępstwa za Charlesa Oliveirę? Który zawodnik powinien taką walkę otrzymać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis