MMA PLBoksTo jest duża zmiana! Andy Ruiz Jr schudł już 18 kilogramów!

To jest duża zmiana! Andy Ruiz Jr schudł już 18 kilogramów!

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) najbliższy pojedynek stoczy pierwszego maja. Będzie to walka z rodakiem Chrisem Arreolą (38-6-1, 33 KO). Meksykanin postawił na zmiany, które już w tym momencie są widoczne.

Przypomnijmy, że Ruiz Jr w Madison Square Garden sprawił wielką sensację. Dla Anthony’ego była to pierwsza walka w Stanach Zjednoczonych. Ruiz Jr jako pierwszy wylądował na deskach, lecz błyskawicznie doszedł do siebie. 31-latek ruszył na wojnę – co przyniosło świetny efekt. Andy Ruiz Jr w siódmej rundzie skradł zero z rekordu mistrza!

”Destroyer” w ostatnim pojedynku stracił tytuły. W Arabii Saudyjskiej doszło do natychmiastowego rewanżu z Anthonym Joshuą. Meksykanin tym razem niczym nie zaskoczył Brytyjczyka. AJ na przestrzeni 12-rund nie ryzykował, ale gładko wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Andy Ruiz Jr schudł już 18 kilogramów!

Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) w końcu dostrzegł, że trzeba postawić na zmiany. Meksykanin zmienił trenera, ale co ważne postawił na ciężkie treningi. Były mistrz świata wagi ciężkiej już w tym momencie schudł 18 kilogramów, a to jeszcze nie koniec!

Musiałem zrzucić jakieś 18 kilo. Po porażce z Joshuą przytyłem do 140 kilogramów. Byłem w depresji, zły na siebie, bo wiedziałem, że powinienem był trenować (..) Miałem już wszystko te pasy, ale straciłem je, bo uznałem, że i tak wygram. Jestem gotów je odzyskać.

Na Ruiza spadła duża krytyka po ostatniej walce. Fani uważali, że Meksykanin wyszedł do ringu kompletnie bez formy i nawet przez moment nie mógł zagrozić Anthony’emu. Skróty z tego starcia zobaczycie w wideo poniżej.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

Bonus BGC kusi powrotem do klatki. To jego nowy pracodawca?

Piotr Witczak, znany szerzej jako Bonus BGC kusi powrotem do klatki, gdzie stoczy kolejną walkę w formule mieszanych sztuk walki. Celebryta i zawodnik MMA może niedługo wystąpić w największej rodzącej się konkurencji FAME MMA w Polsce.