MMA PLBonus BGCBonus BGC kusi powrotem do klatki. To jego nowy pracodawca?

Bonus BGC kusi powrotem do klatki. To jego nowy pracodawca?

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Piotr Witczak, znany szerzej jako Bonus BGC kusi powrotem do klatki, gdzie stoczy kolejną walkę w formule mieszanych sztuk walki. Celebryta i zawodnik MMA może niedługo wystąpić w największej rodzącej się konkurencji FAME MMA w Polsce.

Bonus BGC udostępnił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym zasugerował dołączenie do organizacji High League, którą zakłada Malik Montana.

Organizacja ta podpisała już kontrakty m.in. z Lil Masti, która była mistrzynią FAME MMA czy z Panem Pawłowskim, charyzmatycznym byłym konferansjerem swarzędzkiej organizacji.

Bonus BGC kusi powrotem do klatki. To jego nowy pracodawca?

Oto co na Instagramie zamieścił Bonus BGC:

Zdjęcie

Póki co przyszłość Bonusa BGC w sportach walki nie jest znana. Sam jednak zapowiada swój powrót do klatki. Bonusowi marzy się bowiem stoczenie wygranego wreszcie starcia w formule MMA. Wcześniej, na galach FAME MMA przegrywał z Marcinem Najmanem, Taxi Złotówą czy Strolowanym.

Ostatni raz, kiedy widzieliśmy Bonusa BGC w okołosportowej rywalizacji był występ na Punchdown 3, gdzie decyzją sędziów pokonał on Bodychrista.

Wówczas takimi lepami częstował rywala Witczak:

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [26-28.03.2021]

Kolejny weekend będzie niezwykle intensywny i fani z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania. Szczególnie sympatycy MMA w Polsce mogą się czuć zadowoleni.