MMA PLNajnowszeFAME MMA“To byłoby hańbą dla narodu, żeby taki patus reprezentował nasz kraj” – mocna zapowiedź walki wieczoru FAME 17

“To byłoby hańbą dla narodu, żeby taki patus reprezentował nasz kraj” – mocna zapowiedź walki wieczoru FAME 17

Już jest! W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki wieczoru gali FAME 17. A main eventem zbliżającej się wielkimi krokami imprezy będzie pojedynek Amadeusza “Ferrariego” Roślika z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Zapowiedź, która pojawiła się w sieci jest bardzo mocna!

zapowiedź walki wieczoru FAME 17

Przypominamy, że gala FAME 17 odbędzie się już w najbliższy piątek 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

KUP BILET → https://famemma.tv

Mocna zapowiedź walki wieczoru FAME 17

Film promujący main event gali FAME 17 zaczyna się bardzo mocno, bo od słów Ferrariego o swoim rywalu:

“Już teraz po czasie rozumiem, dlaczego nigdy nie dostał walki o mistrzostwo świata. Uważam, że to byłoby hańbą dla polskiego narodu, żeby taki patus reprezentował nasz kraj.”

Po chwili Kamil Łaszczyk mówi:

“Ja jestem po prostu człowiekiem z biednej rodziny. Tak naprawdę niezamożnej. Ja nie zamierzam robić z siebie kogoś, kim nie jestem.”

Całą zapowiedź tego starcia zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Kontrakt Piotra Pająka z FAME MMA wygasł! Do jakiej organizacji trafi youtuber?

Piotr Pająk w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie wygasł mu kontrakt z największą freakową organizacją. Tym samym youtuber jest wolnym agentem i czeka na ciekawe propozycje. Do jakiej organizacji trafi popularny podróżnik?

Pudzianowski zawalczy na gołe pięści? Mariusz Grabowski komentuje!

Szef Gromdy opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Krystianem Pudzianowskim. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ujrzymy brata “Pudziana” właśnie w tej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis