MMA PLBoksTo była “najlepsza walka w historii kobiecego boksu”! Katie Taylor wypunktowała Amandę Serrano [WIDEO]

To była “najlepsza walka w historii kobiecego boksu”! Katie Taylor wypunktowała Amandę Serrano [WIDEO]

Działo się w Madison Square Garden w Nowym Jorku, gdzie w bokserskim ringu na przeciwko siebie stanęły wielkie gwiazdy kobiecego boksu! Katie Taylor mierzyła się z Amandą Serrano i tę walkę wygrała pozostając niepokonaną w zawodowych startach.

Katie Taylor wypunktowała Amandę Serrano

Ale jaką walkę! Kibice i komentatorzy określali ją jako najlepszą walkę w historii kobiecego boksu, co też wykrzyczała Taylor tuż po końcowym werdykcie.

Z przebiegu walki wynikało, że Amanda Serrano będzie szukała zwarć i będzie stroną agresywną w tym pojedynku. Taylor z kolei umiejętnie kontrowała i hamowała zapędy rywalki skutecznymi ciosami.

Ostatecznie kibice oglądali dziesięciorundowy, świetny pojedynek, w którym to Taylor została wskazana jako zwyciężczyni pojedynku w stosunku: 97-93, 96-93, 94-96. Taylor wygrała więc niejednogłośną decyzją sędziów.

“Co za zawodnika z tej Amandy Serrano! To największa, najlepsza walka w historii kobiecego boksu. Wspaniale być w tej pozycji! Jest fenomenalną i wspaniałą wojowniczką i osobą. Dziękuję jej za ten pojedynek.” – mówiła po walce Taylor, która pozostała niepokonana w zawodowych startach notując rekord 21-0.

Zobacz także:

WOTORE 5: Marcin Wrzosek rozbił Bakocevicia łokciami i… głową. Szybka wygrana “Polskiego Zombiego”

Marcin Wrzosek błyskawicznie i łatwo pokonał Vaso Bakocevica w walce wieczoru gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie a polski “Zombie” w jego skończeniu skorzystał również z… głowy.

WOTORE 5: Michał Królik zdemolował Batrę. 2-0 dla “Matrixa”! Co za nokaut! [WIDEO]

To była prawdziwa demolka. Michał Królik szybko znokautował Bartosza Batrę podczas gali WOTORE 5 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis