MMA PLNajnowszeClout MMA“Ten rzekomo bokser będzie zbity w boksie przeze mnie” – Jacek Murański przed walką z Najmanem [WIDEO]

“Ten rzekomo bokser będzie zbity w boksie przeze mnie” – Jacek Murański przed walką z Najmanem [WIDEO]

Jacek Muran Murański przed walką z Marcinem Najmanem, do której dojdzie na nadchodzącej gali Clout MMA 4 jest przekonany, że zdominuje “El Testosterona” i to w formule walki, w której ten święcił największe sportowe sukcesy.

Jacek Murański przed walką z Najmanem

Starcie Najman vs Muran bęzie co-main eventem gali Clout MMA 4, która już 9 marca odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Walką wieczoru całego wydarzenia będzie natomiast starcie Marty Linkiewicz z Lexy Chaplin.

“Ten rzekomo bokser będzie zbity w boksie przeze mnie” – Jacek Murański przed walką z Najmanem

Jacek Murański przed nadchodzącym rozwiązaniem konfliktu medialnego z Najmanem w klatce opowiedział Hubertowi Mściwujewskiemu o zasadach walki, na jakie się zgodził.

Na kanale MMA Bądź Na Bieżąco pojawił się wywiad z Muranem, w którym opowiada on o zasadach, na jakich zgodził się wejść do klatki przeciwko Najmanowi:

“Najman mówił, że mamy kopnięcia. Marcin, mamy stompy i soccer kicki. Kiedy będziesz leżał, będę cię kopał. Nie mamy K-1, Marcinku. A druga sprawa – dlaczego do tego dążyłem? Ponieważ musi być jednak jasna zasada. Żeby nie poszła historia, że była walka na innych zasadach niż bokserskie. Ten rzekomo bokser będzie zbity w boksie przeze mnie. Dokładnie tak. Dlatego żadnych odstępstw. Odstępstwem jest czwarta runda, stompy i soccer kicki. Nie ma żadnych kopnięć, lowów, tylko piąchy.”

A Wy jak stawiacie – kto wygra walkę Najman vs Muran na Clout MMA 4?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis