MMA PLBez kategoriiTego rywal się nie spodziewał! Aoki zaatakował potężną bronią! [WIDEO]

Tego rywal się nie spodziewał! Aoki zaatakował potężną bronią! [WIDEO]

Do niecodziennego wydarzenia doszło na gali wrestlingu KAWASAKI STRONG 2021. Legenda mieszanych sztuk walki Shinya Aoki zdjął spodnie i ‘zaatakował’ swojego przecwinika.

Wideo z niecodziennego zajścia:

KAWASAKI STRONG 2021

Gala odbyło się 14 lutego w Kawasaki w Japonii. Wydarzenie zorganizowała grupa DDT – Pro Wrestling. Podczas gali kibice mogli obejrzeć 8 pojedynków w formule zawodowego wrestlingu. Dwa z nich były walkami 1 na 1. W pozostałych starciach mierzyło się sześciu a nawet ośmiu zawodników. Na gali odbyła się jedna walka o tytuł mistrzowski organizacji.

Kariera Aokiego

Shinya Aoki to niekwestionowana legenda sportów walki. Utytułowany Japończyk ma na swoim koncie 56 pojedynków w zawodowym MMA. Aż 46 z nich zakończyło się wygraną Aokiego. 37 latek po raz ostatni wyszedł do oktagonu w styczniu. W walce wieczoru gali ONE Championship pokonał przez duszenie w pierwszej rundzie Jamesa Nakashime.

W swojej 18-letniej zawodowej karierze Aoki mierzył się między innymi z Benem Askrenem, Gilbertem Melendezem czy Eddiem Alvarezem. Japończyk był mistrzem ONE Championship i DREAM.

Co sądzicie o zachowaniu Japończyka?

Zobacz także:

Ile Lil Masti chciała za walkę w FAME MMA? “Przyjęliśmy to jako odmowę i podziękowaliśmy za spotkanie”

Ile Lil Masti chciała za kolejną walkę w FAME MMA? Jeden z właścicieli poznańskiej organizacji Krzysztof Rozpara w rozmowie z Onetem przybliżył sprawę na tyle, na ile mógł sobie na to pozwolić.

Wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku. Dzieci witają niedoszłego mistrza

W sieci można zobaczyć wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku po minionej gali UFC 258. Brazylijczyk w walce wieczoru przegrał z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem przez TKO w trzeciej rundzie.