MMA PLNajnowszeClout MMATede zdradził kwotę za jaką wszedłby do klatki i zawalczył w MMA! Organizatorzy… zaakceptowali!

Tede zdradził kwotę za jaką wszedłby do klatki i zawalczył w MMA! Organizatorzy… zaakceptowali!

Popularny raper Tede w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco zdradził kwotę za jaką wszedłby do klatki i zawalczył w MMA! Raper niegdyś miał wielki beef z innym legendarnym przedstawicielem tego nurtu muzycznego – Peją.

Tede zdradził kwotę za jaką wszedłby do klatki

Tede ostatnio w świecie internetu rozkwita. Raper związał się umową z Kanałem Zero założonym przez Krzysztofa Stanowskiego, gdzie między innymi prowadzi poranki, a także obecny był na ostatniej konferencji prasowej przed galą Clout MMA 4, gdzie starł się m.in z Marianną Schreiber:

Tede zdradził kwotę za jaką wszedłby do klatki i zawalczył w MMA

Teraz we wspomnianym wywiadzie z Hubertem Mściwujewskim, Tede zdradził kwotę, która przekonałaby go do wejścia do klatki. Co ciekawe, organizatorzy, którzy rozmawiali z nim o potencjalnej walce na tę kwotę przystali:

“Bańka euro. Nie było jeszcze takiej kwoty we freakach, ale mogła być. Tyle ci mogę powiedzieć. Powiedziałem bańkę euro i powiedzieli okej. Druga strona się nie zgodziła na tę walkę. Za bańkę euro to nawet nie uczyłbym się bić. Wszedłbym. Umówimy się, potężne siano.”

Shot z wypowiedzią Tedego do sprawdzenia poniżej:

Jak myślicie, czy jeden milion euro to duża kwota za występ Tedego we freak fightach? Czy to górna granica pieniężnej zabawy w tym biznesie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis