MMA PLNajnowszeKSWKSW Epic: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

KSW Epic: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV KSW Epic. Największa walka w polskich sportach walki. Największa gala KSW w historii. Dwóch najlepszych zawodników w swojej dyscyplinie. To wydarzenie, które zostanie zapamiętane na lata. Galę KSW Epic będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje, aby na własne oczy zobaczyć ten wielki pojedynek.

KSW Epic jak oglądać
Foto: KSW

KSW: Epic wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

KSW Epic: Gdzie oglądać?

W walce wieczoru KSW Epic legendarny Tomasz Adamek sprawdzi bokserskie umiejętności Mameda Khalidova, byłego mistrza kategorii średniej i półciężkiej. Jeden latami dominował w ringu, a drugi w klatce. Czas poznać odpowiedź na pytanie: który z nich jest lepszy?

W Gliwicach zostanie wyłoniony nowy mistrz dywizji półciężkiej największej organizacji MMA nad Wisłą, a to za sprawą 4-osobowego turnieju, do którego desygnowano; Rafała Haratyka, Marcina Wójcika, Damiana Piwowarczyka i Klebera Silvę.

Fani zgromadzeni w PreZero Arena Gliwice zobaczą kotły zapaśnicze na najwyższym poziomie. Phil De Fries w grapplingowym starciu zmierzy się z Joshem Barnettem, byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej. Jednym słowem – zapasy!

Japonia na Górnym Śląsku? Tak! Darko Stošić podejmie Matheusa Scheffela, walcząc na zasadach federacji PRIDE! Na dodatek to niejedyne zestawienie w tej formule. Konrad Rusiński i Muslim Tulshaev również cofną się o kilkanaście lat wstecz.

Ekscytująco zapowiada się walka Michała Królika z Václavem Sivákiem, która odbędzie się na zasadach Muay Thai, małe rękawice. Kto według Was wygra?

KSW: Cena, ile kosztuje?

Gala KSW Epic jest dostępna w kilku pakietach cenowych – zależnie od wybranej platformy oraz pakietu. Jeśli wybierzecie oficjalną stronę KSW, to do wyboru mamy dwie opcje; KSW Epic PPV Basic (40,99 PLN), w skład którego wchodzi dostęp do transmisji live w jakości 1080p oraz możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonym wydarzeniu. KSW Epic PPV Premium (45, 99 PLN) to transmisja w jakości 1080p i dostęp do powtórki przez 168h po gali. KSW: Epic można zakupić również za pośrednictwem CANAL+ online.

Jak dokonać zakupu? To proste! Wystarczy wejść na stronę KSWEPIC.TV, założyć konto, wybrać interesujący nas pakiet i zapłacić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis