MMA PLArek TańculaTańcula zakończy przygodę z freak fightami? Zawodnik FAME: Już mnie to powoli męczy!

Tańcula zakończy przygodę z freak fightami? Zawodnik FAME: Już mnie to powoli męczy!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z Super Expressem zdradził, że myśli o zakończeniu przygody z freak fightami. ”Aroy” wyjawił, że podpisał kontrakt z FAME MMA na kolejne pojedynki, ale nie wyklucza, że zajmie się innymi sprawami.

Tańcula

Przypomnijmy, że Tańcula miał wystąpić w main evencie FAME MMA 19, która drugiego września odbędzie się w Krakowie. ”Aroy” miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem. Wydaje się, że wszystko zakończy się fiaskiem. W tej sytuacji czekamy na zastępstwo.

Tańcula swoją większą popularność zdobył za sprawą jednego z największych konfliktów w historii freak fightów. Mowa oczywiście o konflikcie z Murańskimi. Tańcula dwa razy zmierzył się z Mateuszem i Jackiem Murańskim. We wszystkich pojedynkach ”Aroy” wychodził zwycięsko, lecz każdy z nich zapewniał dużo emocji.

Tańcula zakończy przygodę?

Tego nie można wykluczyć po tym co powiedział Arkadiusz Tańcula w rozmowie z Super Expressem.

Podpisałem kontrakt na kilka walk, ale szczerze? Podpisałem na tyle walk, że już chyba zakończę karierę tym kontraktem. Nie wiem, czy ja chcę więcej walczyć. Mam też swoje inne rzeczy. Fajnie jest być czasami na widelcu, być znanym i popularnym, ale kurde już mnie to powoli męczy… Ja nie mogę przejść już normalnie. Ja jestem mega życzliwy i z każdym zrobię zdjęcie i powoli nie chce mi się w takie miejsca iść. Ja nie nie mogę ze znajomymi spędzić czasu, tylko spędzam go z nieznajomymi

Arkadiusz Tańcula w ostatniej walce dostał upragnioną szansę walki o pas FAME MMA. Reprezentant Grapplingu Kraków musiał uznać wyższość Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki. Tańcula po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Na gali FAME MMA 19 zobaczymy chociażby rewanżowe starcia pomiędzy Piotrem Tyburskim, a Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim czy drugie starcie Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska z Piotrem ”Szelim” Szeligą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis