MMA PLNajnowszeFAME MMATańcula wypada z FAME 17 przez poważną kontuzję! Walka z Wiewiórem przełożona!

Tańcula wypada z FAME 17 przez poważną kontuzję! Walka z Wiewiórem przełożona!

Niestety, złe informacje docierają do nas z obozu przygotowawczego Arkadiusza Tańculi. Zawodnik ten wypada z rozpiski FAME 17, na której to miał zmierzyć się z Maksymilianem Wiewiórką w walce o pas mistrzowski wagi średniej. Tańcula doznał poważnej kontuzji.

Tańcula wypada z FAME 17

Informacja ta została już oficjalnie potwierdzona przez organizatora. Starcie Wiewiór vs Tańcula zostało przesunięte na galę FAME 18, ale to nie oznacza, że Wiewiórki na najbliższej gali nie zobaczymy!

Tańcula wypada z FAME 17 przez poważną kontuzję!

Mistrz FAME MMA – Wiewiór zostanie w rozpisce gali FAME 17, a jego nowego rywala w walce niemistrzowskiej mamy poznać w najbliższą sobotę.

Przypominamy, że FAME 17 odbędzie się w piątek 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie:

“Arkadiusz Tańcula nabawił się urazu mięśnia uda (całkowite uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego), który niestety wyklucza go z walki o pas mistrzowski 😥 Jego pojedynek z Wiewiórem zostaje przełożony na FAME 18.

Arek, wracaj szybko do zdrowia! Czekamy na Ciebie!🫶
Wiewiór zostaje w karcie walk FAME 17!🔥 Jego przeciwnika ogłosimy już w sobotę. Ta walka nie będzie mieć statusu mistrzowskiego.
Jak myślicie, kto stanie w szranki z Maksem?🤔

Arkadiusz Tańcula nabawił się urazu mięśnia uda (całkowite uszkodzenie głowy przyśrodkowej mięśnia 4-głowego), który…

Posted by FAME MMA on Thursday, January 19, 2023

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [20-22.01.2023] Co będziecie oglądać?

Przed nami kolejny bardzo interesujący weekend dla fanów MMA. Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy co warto obejrzeć w najbliższych dniach.

Marcin Najman oficjalnie wyzywa Adamka na pojedynek! Stawką pas… WKU! Co wy na to?

Kilkanaście godzin temu Marcin Najman opublikował film, w którym wyraża chęć na starcie z “Góralem”. Na szali ma być pas mistrza Europy federacji WKU (kick-boxing),a zainteresowanie walką ma być większe niż przy walce “El Testosteron” vs “Pudzian”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis