MMA PLNajnowszeArek TańculaTańcula o Ferrarim: Nie uważam go za jakiegoś turbo przeciwnika

Tańcula o Ferrarim: Nie uważam go za jakiegoś turbo przeciwnika

Już prawie 2 tygodnie mijają od luźnej propozycji rzuconej przez “Aroya”. Mowa oczywiście o trzech walkach z rzędu podczas jednej gali FAME. Arek Tańcula przypomniał o swojej inicjatywie, a przy okazji wypowiedział się na temat jednego z potencjalnych rywali – Amadeusza Roślika.

Tańcula vs. Ferrari

Arkadiusz Tańcula (7-1) już 20-tego maja zmierzy się z “Wiewiórem” o pas kategorii do 84kg organizacji Fame MMA. Poprzednim właścicielem tytułu mistrzowskiego dywizji średniej był “Kubańczyk”, który na wskutek kontuzji i braku możliwości bronienia tytułu, ów pas zwakował.

Zawodnik “Grappling Kraków” jakiś czas temu wspominał w rozmowie z “SE” o swoim pomyśle, który polega na wzięciu trzech walk z rzędu. Arek planuje zdobyć pas wagi średniej na FAME 18 w walce z Maksymilianem Wiewiórką, a następnie odebrać mu pas w kategorii do 77kg. W takiej sytuacji chciałby bronić pasa 3 razy z rzędu na jednej gali. W losowej kolejności przeciwnikami byłby ścisły top owej kategorii wagowej Fame MMA. Tańcula wspomniał, że mogliby to być np. “Ferrari”, “Polak”, Dubiel czy Błoński.

W rozmowie z Arturem Przybyszem dla “FANSPORTU TV” został poruszony owy wątek, a także przytoczone zostały słowa Roślika o tym, że jest najlepszym freak fighterem bez podziału na kategorie wagowe. Arek z kolei jest praktycznie pewien swojego triumfu w walce z Amadeuszem i to…w swojej trzeciej walce z rzędu. Podkreślił jednak, że najzwyczajniej w świecie po prostu lubi Amadeusza i nie chce w żaden mu sposób ujmować.

Arek Tańcula darzy Roślika sympatią!

Pochodzący z Wieliczki fighter przyznał, że bardzo lubi zarówno byłego już “Władcę piekieł”, jak i jego ojca:

Amadeusz jest człowiekiem, który świetnie umie odgrywać swoją postać, tego “Władcę piekieł”. On na żywo jest mega fajnym, mega zajebistym gościem. Uwielbiam go, jego tatę też. Jego tata w ogóle to jest złoty człowiek. Gdy włączają się kamery, Amadeusz staje się zupełnie inną osobą, ale ja to rozumiem. Jest to jakiś sposób na życie i to się sprzedaje.

Aktor wypowiedział się także na temat swojego ewentualnego pojedynku z Amadeuszem oraz swoich marzeń i przekonań zarazem:

Nie uważam, że jest najlepszym freak fighterem. Jestem wręcz w stanie stwierdzić, że mógłby być trzecim na takiej liście. Przypadkowo, nie że ich zaczepiam czy coś, lubię ich wszystkich. Mógłby być Błoński, Polak, mógłby być Dubiel i gdzieś trzecim mógłby być “Ferrari”. Wydaje mi się, że nawet gdyby on był moją trzecią walką to i tak bym mu dał radę. Nie uważam go za jakiegoś turbo przeciwnika. Takim występem udowodniłbym, że nie ma dla mnie we freak fightach nikogo. Potem mógłbym zrobić rewanż z Tyburskim, żeby wymazać swoją jedyną porażkę. Mogę potem obronić pas z Alanem i chciałbym wejść do federacji sportowej. Ale to zabrzmiało…teraz wszyscy “ale kozak, ale ten”, słuchajcie, mam jakieś swoje marzenia i naprawdę ciężko zapierdal*m. To nie jest tak, że ja jestem tutaj jakiś arogancki i pewny siebie, tylko wiem po prostu na co mnie stać i ciężko na to trenuję każdego dnia.

Amadeusz Roślik (5-4), tak jak Tańcula, zawalczy na zbliżającej się gali FAME w Łodzi. W podwójnym main evencie najpierw skrzyżuje rękawice z Kacprem Błońskim (3-1), a następnie z Marcinem Dubielem (5-2). Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest bardzo pewny siebie i podchodzi do swoich majowych oponentów w sposób arogancki. W przypadku podwójnej wygranej z pewnością wzniesie się na wyżyny w hierarchii dywizji półśredniej.

Cała rozmowa z Arkadiuszem Tańculą poniżej:

Zobacz także:

Nate Diaz ścigany przez policję! Jego prawnik: Nate działał w obronie własnej!

Jak zapewne większość z Was od wczoraj już wie – Nate Diaz jest ścigany przez policję. Nakaz aresztowania Amerykanina nadano po bójce, w jaką był zamieszany w miniony weekend.

“Ojciec chrzestny polskich freak figtów” pierwszym uczestnikiem Grand Prix legend na High League 7!

Co za wiadomość! “Ojciec chrzestny polskich freak fightów”, czyli Marcin Najman został pierwszym uczestnikiem Grand Prix legend freakowych, do którego dojdzie na czerwcowej gali High League 7.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis