MMA PLNajnowszeFAME MMATańcula komentuje decyzję Wiewióra o walce z Alanem na FAME 17: Chyba nie jest taki głupi…

Tańcula komentuje decyzję Wiewióra o walce z Alanem na FAME 17: Chyba nie jest taki głupi…

Arkadiusz Tańcula miał walczyć z Maksymilianem Wiewiórką o pas mistrzowski FAME MMA na nadchodzącej wielkimi krokami gali FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Na jego nieszczęście, wypadł on z tego starcia z powodu kontuzji, a jego rywal zdecydował się na walkę z Alanem Kwiecińskim w K-1. I właśnie tę decyzję Wiewióra, Tańcula teraz komentuje.

Tańcula komentuje decyzję Wiewióra o walce z Alanem

Popularny freak fighter udzielił wywiadu Dominikowi Woźniakowi z portalu MMA.PL, w którym odniósł się do nowej walki z rozpiski FAME 17 – starcia Wiewiór vs Alan, które odbędzie się w K-1.

Tańcula komentuje decyzję Wiewióra o walce z Alanem na FAME 17: Chyba nie jest taki głupi…

Arkadiusz Tańcula nie chciał wprost postawić na konkretnego zawodnika w tym pojedynku. Jednak zaznaczył, że Wiewiór zaskoczył go otwartością do stoczenia walki w innej formule niż MMA:

“Tak naprawdę Alan jedyny się zgodził i dał swój warunek, że w K-1. Nie ukrywajmy, bo w parterze Alan nie miałby szans, ale… ja jestem zdziwiony, że Wiewiór się zgodził. Bo wiesz, ja Wiewióra mam rozpracowanego. Jego stójka jest dość dziurawa. Powiem ci, że umiejętności Alana będą wystarczające, by pokonać Wiewióra, więc mega szacun dla niego, że się tego podjął. No chyba, że tak się poprawił. Nie wiem jak jego obóz przygotowawczy wyglądał.

Może rzeczywiście on teraz tak tę stójkę podciągnął, że jest kozakiem i uwali Alana. I ja się zacznę wtedy bać i się obsram i do kolejnej walki nie wyjdę. Ale nie, myślę, że to będzie fajna walka. Nie stawiałbym jednak pieniędzy na nikogo. Bo skoro Wiewiór tak się zgodził bez problemu, to coś może w tym być. Wydaje mi się, że chyba nie jest taki głupi…”

Cała rozmowa Dominika Woźniaka z Arkadiuszem Tańculą do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk porównał zarobki w FAME i boksie! Brutalna prawda! Co wy na to?

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem Sport.pl porównał zarobki w boksie i w freakowej organizacji FAME MMA. Niepokonany pięściarz już w najbliższy piątek odnotuje debiut w mieszanych sztukach walki. ”Szczurek” w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte! Widzieliście?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis