MMA PLNajnowszePrime MMATańcula bardzo ostro odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi! Wypomina mu kilka zachowań na afterach!

Tańcula bardzo ostro odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi! Wypomina mu kilka zachowań na afterach!

Arkadiusz Tańcula i Paweł Jóźwiak, zwany do niedawna Prezesem FEN ewidentnie nie przypadają sobie do gustu. Właśnie Tańcula bardzo ostro odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi na jego słowa, których ten użył trzy tygodnie temu.

Tańcula bardzo ostro odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi

O co chodzi? Ano o to, że Paweł Jóźwiak trzy tygodnie temu w wywiadzie dla MMA.PL twierdził, że Arkadiusz Tańcula nadal ma problemy z używkami i nadal chętnie po nie sięga.

Wspomniany wywiad poniżej:

Tańcula bardzo ostro odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi! Wypomina mu kilka zachowań na afterach po galach!

Teraz Tańcula postanowił odpowiedzieć Jóźwiakowi na tamte jego słowa. I co ciekawe, zrobił to w bardzo ostrym stylu!

Poniżej przytaczamy jego wpis, który zamieścił na portalu X. Wynika z niego, że były już Prezes FEN także może mieć problemy z różnego rodzaju używkami:

“3 tygodnie temu Ćpaweł @JozwiakPawe mówił, że „biorę cały czas”. Jestem czysty, wyszedłem z tego. A Dziadzia jak wczoraj miał zrobić test na obecność to zaczął nagle pierdolić, że wszystko jest dla ludzi xD Ja miałem epizod, mocny i ciężki ale jednak epizod. Ćpaweł zamyka aftery i wylizuje talerze po melanżu. Najgłośniej szczeka ten co ma najwięcej za uszami… hipokryta tfu”

Przypominamy, że zarówno Tańcula jak i Jóźwiak wystąpią w sobotę na gali PRIME 8. Ten pierwszy zmierzy się w walce wieczoru gali z Don Kasjo, a Jóźwiak skrzyżuje rękawice z Japczanem.

Będziecie śledzić to wydarzenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis