MMA PLArchiwumClout MMATak Jerome Le Banner przygotowuje się do hitowej walki z Załęckim! Jest nagranie [WIDEO]

Tak Jerome Le Banner przygotowuje się do hitowej walki z Załęckim! Jest nagranie [WIDEO]

Legendarny Jerome Le Banner w końcu stoczy swoją pierwszą walkę w Polsce?! Reprezentant Francji w przeszłości trzy razy był zestawiany z Marcinem Różalskim. ”Różal” miał zmierzyć się z ”Geronimo” dwa razy w KSW i raz w DSF – żaden z tych pojedynków nie dochodził do skutku. 

Załęcki

Jerome ma zawalczyć na gali Clout MMA 2, która już dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. Przeciwnikiem Francuza będzie Dawid ”Crazy” Załęcki.

50-latek to przede wszystkim dwukrotnym wicemistrzem K-1 World GP i dziesięciokrotnym uczestnikiem finałów K-1 WGP. Jerome jest wielokrotnym mistrzem świata organizacji ISKA czy WKN. Le Banner w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Peter Aerts, Mike Bernardo, Mirko Filipović, Ernesto Hoost, Sam Greco, Ray Sefo, Mark Hunt czy chociażby Francisco Filho.

Jest nagranie z treningu!

Wczoraj organizacja Clout MMA zaskoczyła swoim ogłoszeniem. W Płocku rywalem Dawida Załęckiego będzie legendarny Jerome Le Banner.

BONJOUR JEROME! LE BANNER vs DAWID „CRAZY” ZAŁĘCKI NA CLOUT MMA 2 🚨 Jedna z NAJWIĘKSZYCH LEGEND SPORTÓW WALKI na świecie. IKONA KICKBOXINGU i MISTRZ ŚWIATA wejdzie do klatki w ORLEN ARENIE już 28 października. Blisko STO wygranych walk, NIEPOKONANY OD PIĘCIU LAT z ośmioma wygranymi z rzędu 🥊 Dawid pokazał swoją postawą w klatce i poza nią, że ZASŁUGUJE NA SPEŁNIANIE SWOICH SPORTOWYCH MARZEŃ. Pojedynek z LEGENDĄ, którą podziwiał od lat jest jednym z nich! Czy sięgnie gwiazd? Przekonamy się w Płocku 🫵 Ostra bitka w K-1, 3×3 minuty. BĘDĄ FAJERWERKI! Ho, ho, ho… JUŻ OSTRZYMY NA TO PAZURKI 🍿

PIERWSZE SŁOWA JEROME’A LE BANNERA DO KIBICÓW 🗣️ GERONIMO już NIE MOŻE SIĘ DOCZEKAĆ debiutu przed polską publicznością! To będzie piękna sportowa bitka z Dawidem Załęckim! K-1, MAŁE RĘKAWICE, 3×3 MINUTY 🥊 Widzimy się 28 października! ORLEN ARENA w Płocku 🏟️

Na insta stories Francuza pojawiło się także nagranie z przygotowań do walki z Dawidem Załęckim:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis