MMA PLNajnowszeAlistair OvereemAlistair Overeem oficjalnie kończy karierę! Legenda zapowiada wejście w świat polityki

Alistair Overeem oficjalnie kończy karierę! Legenda zapowiada wejście w świat polityki

Alistair Overeem (47-19) oficjalnie ogłosił zakończenie barwnej kariery. To nie koniec, bowiem legendarny holender zapowiedział wejście w świat polityki.

Overeem

Alistair ostatni pojedynek stoczył ósmego października w 2022 roku w Holandii. Był to powrót po latach do formuły K-1 i kolejne starcie z równie legendarnym – Badrem Harim. “The Demolition Man” wygrał jednogłośną decyzją sędziów, ale nie był to wcale łatwy pojedynek. Decydującym momentem była trzecia odsłona, gdy Overeem miał na deskach przeciwnika. Wydaje się, że po raz kolejny czas uchronił Hariego przed ciężkim nokautem.

Overeem wpadł na dopingu. Organizacja Glory ogłosiła zmianę wyniku walki na NC (walka nieodbyta).

Overeem ogłasza zakończenie kariery!

Alistair Overeem (47-19) ogłosił zakończenie kariery. Weteran UFC i Pride zamierza wejść w świat polityki.

Tym postem oficjalnie ogłaszam zakończenie mojej kariery jako zawodnik. Będę zawsze wdzięczny wszystkim niesamowitym osobom, które spotkałem na swojej drodze, i z którymi pracowałem. Dziękuję za wszystkie szanse jakie mi dano oraz niesamowite miejsca jakie zobaczyłem. Moja rywalizacja się jeszcze nie skończyła. Będę kontynuował moją walkę w holenderskiej polityce oraz promowaniu zdrowia psychicznego i fizycznego na całym świeci (…) Dużo miłości i dziękuję każdemu oraz wszystkiemu co mnie w tym sporcie spotkało. Zawsze będę walczyć!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis