MMA PLNajnowszeFAME MMAAdamek wyproszony z samolotu powrotnego do USA po FAME 21! Najman nie zostawił na nim suchej nitki!

Adamek wyproszony z samolotu powrotnego do USA po FAME 21! Najman nie zostawił na nim suchej nitki!

Wczoraj wieczorem polski internet obiegła informacja o tym, że Tomasz Adamek został wyproszony z samolotu powrotnego do USA, który miał go zawieźć do domu po występie na gali FAME 21: Pretendent. Sprawę postanowił skomentować na swoim kanale Marcin Najman.

Adamek wyproszony z samolotu

Przypominamy, że w sobotni wieczór Tomasz Adamek wyszedł do klatki w walce wieczoru gali FAME MMA 21, która odbyła się w PreZero Arenie w Gliwicach. Jego rywalem był youtuber Patryk “Bandura” Bandurski, którego “Góral” pewnie pokonał decyzją sędziów po trzech wygranych rundach.

Po walce Tomasz Adamek postanowił spożyć nieco alkoholu, ale z relacji, jakie wczoraj otrzymaliśmy te spożywanie mogło się przedłużyć do następnego dnia, bowiem “Góral” został wyproszony z samolotu linii LOT, którym miał wracać do swojego domu w Stanach Zjednoczonych.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ:

Adamek wyproszony z samolotu powrotnego do USA po FAME 21! Najman nie zostawił na nim suchej nitki!

Teraz sprawę Tomasz Adamka postanowił skomentować głos jednoosobowego ludu – Marcin Najman. “El Testosteron”, który najprawdopodobniej jeszcze wraca do siebie po porażce z Jackiem Murańskim, po której skończył w szpitalu, nie zostawił suchej nitki na “Góralu”.

Na swoim kanale zamieścił komentarz do całej sprawy:

“Przed chwilą dotarła do nas informacja, że Tomasz Adamek nie poleciał do domu, do USA, gdyż został wyprowadzony z samolotu. Powodem tego wyprowadzenia jest rzekoma sytuacja, iż był pijany. Tak ponoć stwierdziła stewardesa, która nakazała Tomaszowi opuścić samolot. […] Sam twierdzi, że wypił wieczorem trochę wina, rano piwo, i że był trzeźwy. Kurwa, Tomasz, jak wypiłeś wieczorem trochę wina, a rano piwo, to ja nie wiem czy ty byłeś trzeźwy. Ale generalnie w Polsce jest tak, że trzeźwych ludzi nie wyprowadza się z samolotu. Musisz wiedzieć, że u nas, to ty jesteś w Polsce, w UE. Polska to jest kraj dla eleganckich ludzi. Nikt pijany do samolotu nie wsiada. Może u Was w Stanach są inne standardy…”

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Czy według Was Tomasz Adamek mógł przesadzić z alkoholem przed swoim wylotem do USA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis