MMA PLNajnowszeFAME MMASzeliga i Pasternak niedawno walczyli w klatce FAME, a teraz razem… trenują! Okniński: “Szeli kiedyś był wrogiem, a teraz…”

Szeliga i Pasternak niedawno walczyli w klatce FAME, a teraz razem… trenują! Okniński: “Szeli kiedyś był wrogiem, a teraz…”

Piotr Szeliga i Michał “Wmapir” Pasternak niedawno walczyli ze sobą w klatce organizacji FAME MMA, a teraz trenują w jednym klubie. Na Wilanowie w Warszawie u trenera Mirosława Oknińskiego. Popularny w kraju trener skomentował teraz ten fakt.

Szeliga i Pasternak niedawno walczyli w klatce FAME

Przypominamy, że Michał Pasternak walczył z Piotrem Szeligą w walce na zasadach K-1 na gali FAME MMA 18, która odbyła się w maju tego roku. Starcie to przez przerwanie w trzeciej rundzie wygrał “Wampir”.

Jeszcze przed tą konfrontacją, Pasternak i Szeliga mocno promowali ich pojedynek, czego efektem był m.in. poniższa kompilacja stworzona przez youtubowego masterchefa EbeEbe:

Szeliga i Pasternak niedawno walczyli w klatce FAME, a teraz razem… trenują!

Mirosław Okniński, czyli trener Pasternaka i Szeligi w rozmowie z kanałem FanSportuTV opowiedział o wspólnych treningach tej dwójki oraz odniósł się do faktu, iż w niedalekiej przeszłości Szeliga i Pasternak nie darzyli siebie sympatią.

Jak to natomiast wygląda dzisiaj?

“Normalne relacje. Moi zawodnicy trenują ze sobą. Jeżeli jesteśmy w tym samym klubie, to nie możemy rywalizować ze sobą czy walczyć ze sobą, bo jesteśmy w jednym klubie i trenujemy razem. To jest tak, że Szeli walczył kiedyś, był wrogiem, a teraz przyszedł do naszego teamu i jest jednym z uczestników naszego teamu i się wspieramy.”

Zaznaczamy, że zarówno Piotr Szeliga, jak i Michał Pasternak wystąpią teraz na gali FAME: Reborn, która odbędzie się już 9 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Szeliga zmierzy się w co-main evencie gali z Bandurą, natomiast Pasternak podejmie Dominika “Japońskiego Drwala” Zadorę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis