MMA PLNajnowszeUFC“Jestem obecnie najlepszym ciężkim na świecie” – mistrz UFC pewny swoich umiejętności

“Jestem obecnie najlepszym ciężkim na świecie” – mistrz UFC pewny swoich umiejętności

Tom Aspinall to Brytyjczyk, który właśnie został tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej organizacji UFC. W najnowszym wywiadzie dla The MMA Hour, Aspinall stwierdził bez ogródek, że jest aktualnie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie.

tom aspinall

Przypominamy, że Aspinall po tytuł mistrzowski UFC sięgnął na gali UFC 295 w Nowym Jorku, kiedy to wszedł do starcia o pas największej organizacji MMA na świecie i znokautował w pierwszej rundzie innego pretendenta – Sergieia Pavlovicha.

Aspinall tym samym został tymczasowym mistrzem królewskiej dywizji, której pełnoprawnym czempionem jest Jon Jones.

“Jestem obecnie najlepszym ciężkim na świecie” – mistrz UFC pewny swoich umiejętności

Anglik gościł ostatnio w audycji The MMA Hour, gdzie wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji w wadze ciężkiej na świecie. Doszedł do takiego oto wniosku:

“Trzeba spojrzeć na fakty. Nie próbuję się dowartościowywać, ale Jon Jones jest obecnie nieaktywny w MMA, Francis Ngannou jest obecnie nieaktywny w MMA, więc w tej chwili jestem numerem 1 na świecie w wadze ciężkiej. Jestem najlepszym ciężkim.”

Aspinall wypowiedział się także na temat swojej potencjalnej kolejnej walki w oktagonie UFC:

“Uważam, że walka Stipe i Jonesa to absolutnie świetne zestawienie, ale moim zdaniem blask tej walki przygasł po kontuzji Jonesa i zrezygnowaniu z niej. Nie wiem jak teraz będą to organizować, ale według mnie powinni zrobić teraz walkę ja kontra Jones albo ja kontra Miocic. Jaki jest sens w innych zestawieniach? Pozwólcie mi zawalczyć z jedną z tych legend, zamiast zajmować się innymi zawodnikami.”

A Wy z kim w kolejnej walce zestawilibyście Toma Aspinalla?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis