MMA PLKSWSzef KSW zdradza czy odbędzie się walka Roberto Soldić vs Mamed Khalidov! [WIDEO]

Szef KSW zdradza czy odbędzie się walka Roberto Soldić vs Mamed Khalidov! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę miała miejsce gala KSW 63 z walką wieczoru Roberto Soldić vs Patrick Kincl. Stawką tego pojedynku było mistrzostwo KSW w wadze półśredniej. Po gali szef KSW Maciej Kawulski został zapytany o możliwość zorganizowania walki Soldić vs Khalidov.

,,Myślę, że będzie”.

– Jak już mówiłem wcześniej, myślę, że będzie. To znaczy bardzo chcemy i nie widzę żeby, coś mogło stanąć na przeszkodzie, aczkolwiek to jest tylko MMA i to są tylko ludzie i to jest sport indywidualny. Rozmawiałem z Mamedem jak wiecie wszyscy Mamed ma plastikowy dysk po operacji kręgosłupa i wiem, że ma jakiś tam stan zapalny nie do końca właściwie mogłoby przebiegać jego przygotowania w tym momencie. Więc jak sądzę, będzie próbował tą walkę odłożyć na przyszły rok.

Odpowiedział Maciej Kawulski. Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także:

KSW 63: Roberto Soldic znokautował Patrika Kincla w trzeciej rundzie

Za nami walka wieczoru gali KSW 63, w której to Roberto Soldic bronił pasa mistrzowskiego wagi półśredniej w konfrontacji z Patrikiem Kinclem.

Marcin Najman reaguje na powrót Tomasza Adamka! Dojdzie do walki?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) nie zamierza kończyć swojej barwnej kariery z przegraną w ostatniej walce. Już w tym momencie mówi się o dwóch pojedynkach popularnego ”Górala”. Na powrót Adamka zareagował Marcin Najman, który dalej myśli o starciu z legendą boksu w mieszanych sztukach walki.