MMA PLNajnowszeClout MMASzalony Reporter pokazał kontuzjowaną nogę po walce z Rzeźniczakiem na Clout MMA 5. Wygląda okropnie!

Szalony Reporter pokazał kontuzjowaną nogę po walce z Rzeźniczakiem na Clout MMA 5. Wygląda okropnie!

Przy tej walce nie można zacytować klasyka: “Jo nie wiedził!”, bowiem wielu spodziewało się, że ta walka właśnie tak się skończy. Szalony przegrał z kretesem swoją walkę z Jakubem Rzeźniczakiem na gali Clout MMA 5, a teraz pokazał swoją kontuzjowaną nogę po kopnięciach byłego piłkarza.

Szalony Reporter pokazał kontuzjowaną nogę

Walka Szalonego Reportera z Jakubem Rzeźniczakiem trwała zaledwie kilkanaście sekund, a zakończyła się tak:

Szalony Reporter pokazał kontuzjowaną nogę po walce z Rzeźniczakiem na Clout MMA 5. Wygląda jak balon!

Teraz natomiast możemy zobaczyć jak wygląda kontuzjowana noga Szalonego Reportera. Tomasz Matysiak, bo tak nazywa się żartobliwie nazywany fake insiderem youtuber, udostępnił na portalu X zdjęcie, na którym widać jak okopana łydka przypomina balon:

Co zaskakujące, Szalony Reporter w walce z piłkarzem doznał także… złamania ręki:

“Dobra, Rzezniczak jest mega mocny, kopie jak koń. Nie było opcji zwycięstwa, nie ma co gadać. Żałuję, że nie stawiłem większego oporu i walka nie trwała dłużej. Gratuluję zwycięzcy. Ręka połamana, noga o dziwo cała, tylko krwiak do zabiegu.”

Sam Matysiak jednak zachowywał się jak to on i będąc w szpitalu żartował, by go wypuszczono, bo spieszy mu się na after party:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis