MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki po walce z Pasternakiem: Sędziowie mnie nie lubią! [WIDEO]

Denis Załęcki po walce z Pasternakiem: Sędziowie mnie nie lubią! [WIDEO]

Denis Załęcki zabrał głos nt. walki z Michałem Pasternakiem.

Załęcki po walce z Pasternakiem

Gremialnie skreślany Denis Załęcki sprawił sporą niespodziankę w starciu z Michałem Pasternakiem, które odbyło się na CLOUT MMA 5 w Katowicach.

„Bad Boy” wyszedł do klatki świetnie przygotowany i pewny siebie, czym zaskoczył nie tylko Michała Pasternaka, ale również kibiców oraz ekspertów.

Pomimo że nikt nie dawał mu większych szans, to Denis zaprezentował się nad wyraz dobrze. Torunianin zdecydowanie wygrał pierwszą rundę, druga była już wyrównana, natomiast spokojnie można było punktować ją na korzyść Załęckiego.

Gdy wybrzmiał gong rozpoczynający finałową odsłonę, wszystko wydawało się jeszcze otwarte – każdy mógł wygrać. Niestety… nieintencjonalny faul „Wampira” przedwcześnie zakończył widowisko.

Sędziowie zliczyli więc punkty z pierwszej, drugiej i początku trzeciej rundy. Ostatecznie większościowa decyzja sędziów wygrał Michał Pasternak, co dla wielu widzów było szokiem.

Denis Załęcki udzielił wywiadu dziennikarzom chwilę po swoim pojedynku. „Bad Boy” był skonsternowany całą sytuacją.

To nie jest tak, że ja się nie zgadzam z tym werdyktem – wyje*bane w to mam. To są freaki – wynik się nie liczy. Ważne, że pokazałem w czterdziestu procentach, co potrafię. Dostałem palec w oko (…) Mogli to puścić dalej.

Wszyscy mówili, że ja wygrałem. Widziałem, że trener Mirek był wkurwi*ny, bo wiedział, że przegrali. Dwóch sędziów dało na niego (Pasternaka), jeden na mnie. Odpierdal*łem ostatnio, to nie ma co się dziwić. Sędziowie mnie nie lubią, ale sprawiedliwości w Polsce nigdy nie było.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Wrzosek pobił się z Filipem Bątkowskim na na backstage’u CLOUT MMA 5! [WIDEO]

To zaledwie krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis