MMA PLBabilon MMASylwester Kołecki podzieli losy brata! Były sztangista trafił do… Babilon MMA!

Sylwester Kołecki podzieli losy brata! Były sztangista trafił do… Babilon MMA!

Sylwester Kołecki poznał swojego nowego pracodawcę. Były sztangista związał się z organizacją Babilon MMA, a już lada dzień mamy poznać szczegóły jego pierwszej walki. Tym samym Sylwester podziela losy swojego brata Szymona Kołeckiego, który swoje doświadczenie budował na galach Tomasza Babilońskiego.

Szymon Kołecki u Tomasza Babilońskiego stoczył pięć pojedynków z czego cztery udało się zwyciężyć. Warto zaznaczyć, że medalista olimpijski wszystkie walki kończył efektownie przed czasem. Ostatni pojedynek okazał się przegrany – choć przy tym zdobyte jakże ważne doświadczenie. Kołecki w Międzyzdrojach jednogłośną decyzją sędziów przegrał z niepokonanym Michałem Bobrowskim.

Sylwester Kołecki w Babilon MMA!

Kto by się tego spodziewał! Sylwester Kołecki jest nowym nabytkiem organizacji Babilon MMA. Już niebawem poznamy szczegóły jego debiutu.

💪 Sylwester Kołecki (1-0, 1 KO) dołączył do grona sportowców organizacji Babilon MMA kierowanej przez Tomasza…

Posted by Babilon MMA on Wednesday, February 3, 2021

Sylwester Kołecki (1-0, 1 KO) dołączył do grona sportowców organizacji Babilon MMA kierowanej przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka. Sylwester Kołecki przez wiele lat uprawiał podnoszenie ciężarów na poziomie międzynarodowym. W trakcie 17-letniej kariery zdobył m.in. złoty medal Mistrzostw Europy Juniorów w 2007 roku. Tę przygodę zakończył w 2014 roku. Mieszane sztuki walki Sylwester Kołecki trenuje od 2019 roku, szkoląc się w Akademii Sportów Walki Wilanów oraz klubie Elitarni MMA Oborniki Śląskie. W swoim debiucie w klatce we wrześniu ubiegłego roku potrzebował zaledwie 17 sekund na rozprawienie się z Aleksandrem Joketiciem. Wkrótce data debiutu Sylwestra w Babilon MMA.

Zobacz także:

Najman zdradził jaka kwota przekona go do następnej walki! Ktoś będzie w stanie tyle zapłacić?

”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP zmierzy się z ”Taxi Złotówą”. 41-latek zdradził jaka kwota przekona go do następnego pojedynku.

Narkun apeluje o rewanż z De Friesem! Chcielibyście to zobaczyć?

”Żyrafa” apeluje o rewanżowe starcie z Philem De Friesem (19-6). Podopieczny Piotra Bagińskiego chciałby zostać podwójnym mistrzem KSW.