MMA PLArchiwumBoksŚwietna wiadomość! Oficjalnie walka Masternaka o mistrzostwo świata na żywo w TVP Sport!

Świetna wiadomość! Oficjalnie walka Masternaka o mistrzostwo świata na żywo w TVP Sport!

Mamy świetne wiadomości dla kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną walkę Mateusza Masternaka (47-5, 31 KO). Polak już na początku grudnia zawalczy o pas federacji WBO w kategorii cruiser. Gale i pojedynek naszego reprezentanta będzie można zobaczyć na żywo w telewizji TVP Sport.

Masternak

”Master” dokładnie dziesiątego grudnia (niedziela) zmierzy się z gospodarzem i mistrzem Chrisem Billamem-Smithem (18-1, 12 KO).

Przed walką jest wzajemny szacunek. Billam-Smith zapewnia, że będzie to najtrudniejszy stylistycznie przeciwnik.

Polak robi wszystko bardzo dobrze. To najbardziej wszechstronny zawodnik, z jakim do tej pory miałem do czynienia. Nie widzę w jego boksie większych słabości. Stylistycznie jesteśmy bardzo podobni w wielu obszarach, dlatego też jestem przekonany, że to będzie świetna walka. Nasze style będą naprawdę dobrze z sobą współgrać (…) Spróbuję szybko to załatwić przed czasem, ale stylistycznie będzie to dotąd najtrudniejszy rywal

Oficjalnie walka w TVP Sport!

Jest to świetna wiadomość przed zbliżającą się walką Mateusza Masternaka (47-5, 31 KO) o mistrzostwo świta.

Oficjalnie telewizja TVP Sport na żywo pokaże walkę naszego reprezentanta. Start transmisji już od godziny 19:00.

”Master” po ostatniej przegranej z Yunielem Dorticosem odnotował sześć zwycięstw z rzędu. W ostatnich walkach Mateusz wyglądał naprawdę dobrze. Było chociażby pewne zwycięstwo z Adamem Balskim czy zwycięstwo przed czasem z Felipe Nsue i Armendem Xhoxhajem. 

Ostatni pojedynek Mateusz miał miejsce pod koniec października poprzedniego roku. ”Master” po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego JasonaWhateley’a.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis