MMA PLArchiwumBoxdelŚwiat freak fightów reaguje na aferę z Boxdelem i youtuberami: Rączka rączkę myła przez lata!

Świat freak fightów reaguje na aferę z Boxdelem i youtuberami: Rączka rączkę myła przez lata!

Mocne komentarze tak trzeba określić reakcje świata freak fightów na wczorajsze informacje, które pojawiły się w najnowszym materiale Sylwestra Wardęgi. Okazało się, że Michał ”Boxdel” Baron pisał do niepełnoletniej dziewczyny. Reakcja FAME MMA była szybka i konkretna. Freakowa organizacja natychmiast wykluczyła Barona z FAME. Na światło dzienne pojawiły się szokujące informacje także o innych youtuberach.

Boxdel

Warto zaznaczyć, że jeden z właścicieli FAME MMA – Rafał Pasternak potępia całą sytuację i zachowanie youtuberów. Pasternak po oświadczeniu zabrał głos w całej sprawie.

Są pewne sytuacje i zachowania, które budzą mój wstręt i, których nigdy nie zaakceptuje. Sam jestem ojcem. Mam córkę. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice tych dziewczynek i co zrobiłbym na miejscu tych rodziców. Do wszystkich, którzy mają z tym cokolwiek wspólnego: nie chcę Was znać i już nigdy żadnemu z Was ręki nie podam.

Reakcje w środowisku freak fightów!

Oto reakcje środowiska freak fightów po wczorajszym materiale Sylwestra Wardęgi i oświadczeniu FAME MMA.

Boxdel mówiący, że moje ego czegoś nie wytrzyma. Oj Ci majciarze…, rączka rączkę myła przez lata. Zawsze mówiłem, że show-biznes to d*** i cieszę się, że z nikim nigdy się nie spouchwalałem z tego bagna. Często pod prąd i sam, ale zawsze ten sam. Beka te Boxdele, Dubiele i reszta tych gwiazdeczek z fejmu mnie atakowali o jakieś bzdety, ale zawsze w grupie ”kółko wzajemnego lizania sobie rowa” mieli. Myśleli, że mi tym dokuczą, że powiedzą ”ty na backstage zawsze stoisz sam, z nikim się nie integrujesz, coś jest z tobą nie tak…”. Nie to z wami coś jest i było nie tak, a ja to szybko wyczułem i nie chciałem się spouchwalać z tymi gwiazdeczkami fejmu. Bo wasza moralność zawsze była wątpliwa dla mnie. Nie zdziwię się, jak ta lista z dnia na dzień będzie się powiększać – Don Kasjo.

Jako rodzic i zawodnik FAME MMA tym bardziej rusza mnie ta sytuacja… Mam nadzieję że każdy biorący udział w Tej aferze będzie odpowiednio rozliczony… W piątek jeszcze podawałem Wam rękę. Gdybym widział że lubicie 13 letnie dzieci i upijacie je alkoholem a później zaciągacie do wyra to inaczej byśmy gadali… SA Wardęga Dobra robota. Jako tato 5 latka dziękuję 🙏 wyjaśniaj ich tam wszystkich i do spodu z nimi. Dzieci są nietykalne !!!! – Dominik Zadora 

Jako rodzic i zawodnik FAME MMA tym bardziej rusza mnie ta sytuacja… Mam nadzieję że każdy biorący udział w Tej…

Posted by Dominik Zadora Fanpage on Wednesday, October 4, 2023

Bardzo dobrze, gratuluję Sylwek. Cieszę się, że to zrobiłeś. W tej sytuacji trzeba grzebać i spoko, że podjąłeś temat i się nie boisz. Kibicuję mocno, popieram. W tej wojnie nie miałbym problemu stanąć ramię w ramię z Denisem Załęckim, żebyśmy zrobili porządek. To jest wina influ, ale duża wina leży też po stronie rodziców. (…) Ja wiem, że tu jest bardzo dużo ojców u mnie, bo takie są statystyki. Ja sam ma córeczkę 3-letnią i naprawdę bardzo się boję o to, co może dziać się później. Kiedyś nie było tyle zagrożeń, co teraz płynie z Internetu (…) My jako rodzice powinniśmy dużo rozmawiać zwłaszcza w okresie dojrzewania, kiedy przychodzą głupie pomysły, jest okres buntu. Zarówno z synami, jak i córkami. Moja ogromna prośba, przede wszystkim ojcowie, nie zaniedbuje relacji ze swoimi dziećmi. Nie zasłaniajcie się tym, że musicie zarabiać pieniądze – Mateusz Kubiszyn

Wiedzieliście o wszystkim, a milczeliście. Teraz wszystko wyszło. Jesteście tak samo ku**** jak te dwa de***. Karma wróciła i społeczeństwo was wyjaśni – Grzegorz Szulakowski

Zobaczyłem materiał Sylwka Wardęgi. Moja opinia to Zero tolerancji dla pedofilów i gwałcicieli!

Mój cesarski postulat, który próbuje przeforsować już kilka lat, to obligatoryjna, farmakologiczna kastracja każdego pedofila i gwałciciela !

Wszyscy zaangażowani i ukrywający jakiekolwiek informacje na temat osób nagabujących małoletnie dziewczyny w kontekście seksualnym powinny zostać ukarane dożywotnio scancelowane w życiu codziennym oraz internetowym – Michał Waleszczyński

Mocny statement

Powiem to jako ojciec.. Nigdy nie traćcie czujności, ZAWSZE pilnujcie dzieciaków – Marek Molak

Ku*** jak można grzać się na DZIECI ja pieeeerdoolllleeeee ale CHOOOORE GŁOWY RZYGAM ŚMIECIAMI 🤮🤮🤮 – Dzik

Są też wpisy z środowiska sportowego.

Cała ta youtubersko-pedofilska historia to przede wszystkim dzwonek alarmowy dla rodziców. Codziennie nasze dzieci siedzą przed tabletami, komórkami, komputerami i oglądają coś także bez naszego nadzoru. To nie one wybierają sobie idoli, to algorytm wybiera idoli im. Im bardziej będziemy leniwi i nieobecni, tym więcej tego syfu będzie się wylewać.

Nawet do mnie dotarły jakieś strzępy dzisiejszych wieści z odcinka pato-freaków parających się MMA. Utwierdza się człowiek w przekonaniu, że nawet splunąć w tamtym kierunku szkoda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis